Головна / Освітні програми / ОС Магістр / Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

ПРОГРАМА ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТР
«ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

(денна форма навчання)

Ціль освітньої програми  полягає у підготовці магістрів із підприємництва, торгівлі та біржової діяльності для управління бізнесом, вирішення управлінських і науково-дослідних завдань на рівні сучасної європейської університетської освіти та науки.

       

       Переваги освітньої програми:

  • Освітня програма розроблена та впроваджена вперше в Україні на запити вітчизняних і зарубіжних роботодавців щодо підготовки фахівців еколого-економічного профілю, конкурентоспроможних на вітчизняному і міжнародному ринках праці.
  • Включає комплекс унікальних авторських курсів: “Екологічна економіка”, “Міжнародний зелений бізнес”, “Розвиток підприємництва в умовах Європейського зеленого курсу”, “Сучасні технології зеленого бізнесу” та ін., частина яких викладається англійською мовою.
  • Спрямована на формування навичок і умінь прийняття ефективних управлінських рішень у підприємництві, торгівлі та біржовій діяльності необхідних для управління в умовах нестабільності з урахуванням еколого-економічних умов, реалізації стратегії “озеленення” економіки,  досягнення кліматичної нейтральності,  відновлення економіки України в повоєнний час.
  • Використання потужної матеріально-технічної бази: Навчально-інформаційний комп’ютерний центр, Лабораторія товарознавчої експертизи, Тренінговий центр економічної безпеки підприємництва, Центр “Дія. Бізнес”, Німецько-український центр економіко-екологічної освіти, науки, підприємництва та культури.
  • Проходження науково-дослідної практики у провідних вітчизняних і зарубіжних науково-дослідних установах і компаніях.
  • Забезпечує широку можливість для працевлаштування, започаткування  і розвитку власного бізнесу.

 

Випускники освітньої програми є справжніми фахівцями, які володіють ґрунтовними знаннями і здатні займати ключові посади у різних сферах економічної й управлінської діяльності. Вони можуть відкрити власну справу і створити успішний бізнес, працювати на виробничих, торговельних підприємствах, в корпоративних, франчайзингових торговельних мережах, логістичних компаніях, девелоперських, транспортних та аутсорсингових компаніях, на митниці, в громадських організаціях та центрах соціальної роботи, в державних органах й установах.

         Гарант програми – Купалова Галина Іванівна, д.е.н., професор, професор  кафедри екологічного менеджменту та підприємництва  економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

E-mail: prof.galina@knu.ua

СЕРТИФІКАТ