Відгуки випускників

 

Я, Марія В’юк, випускниця магістратури 2022 р. –  освітня програма “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Коли  прийшла на навчання на цю освітню програму, я ще нічого не знала про зелений бізнес,  екологічне підприємництво та інші науки, яких мене навчали згодом. А сьогодні я маю власну справу, що дозволяє мені бути фінансово незалежною та екологічно свідомою. Я займаюся  електромобілями.

Приходьте навчатися на освітню програму “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Тут ви дізнаєтеся про екологічну економіку, сучасні технології зеленого бізнесу та екологічне підприємництво. Я дуже вдячна викладачам, кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва за набуті знання і прекрасні роки навчання!

 

Я – Марія Гринюк, випускниця магістратури 2019 р. навчалася  за освітньою програмою “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Крім цікавого навчання і набутих професійних знань та умінь я мала можливість:

  • брати участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт, де здобула перемогу,
  • вічі навчалася за програмою академічної мобільності  у провідних європейських університетах.

Набуті під час навчання знання і навички, особливо по унікальних дисциплінах з  екологічного підприємництва, екологічного менеджменту та екологічного обліку дозволили мені успішно працевлаштуватися у міжнародній європейській компанії, побудувати кар’єру в Європі. Протягом кількох років я працюю в Фінляндії  в Північній екологічній фінансовій корпорації, а у липні поточного року мене запросили на роботу до Світового банку  у Вашингтоні, куди я планую переїхати.

З упевненістю можна сказати, що програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» надзвичайно актуальна. Нині, коли увага світу прикута до вирішення проблем глобального потепління, випускники кафедри дуже цінуються на ринку праці. Мій  досвід є підтвердженням того, що ОП “Підприємництво, торгівля та біржова  діяльність” забезпечує універсальні знання для побудови успішної кар’єри  в Україні і за кордоном.

Я – Морська Анастасія, випускниця магістратури 2020 р.  прийшла навчатися на освітню програму “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” з іншої спеціальності. Було дещо боязко змінювати спеціальність, колектив, викладачів. Проте я жодної хвилини про це не пошкодувала. Для навчання створені доброзичлива атмосфера і навчальна база, які дозволяють ефективно здобувати нові знання, проводити наукові дослідження.

Зараз я працюю у провідним фахівцем Департаменту розвитку інформаційних технологій Агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ», на якому, до речі, я проходила виробничу практику.  Саме завдяки навчанню на освітній програмі “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” я отримала знання і навички, які дозволили мені успішно презентувати себе та отримати добре оплачувану роботу.

ПУШКАР ІРИНА– ВИПУСКНИЦЯ МАГІСТЕРСЬКОЇ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» (2021-2023)

Програма «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»  (ОС магістр) дійсно варта уваги, сил та часу, які я вклала у навчання. Вона пропонує великий спектр тем, що дозволяє глибоко вивчати різні аспекти бізнесу, включаючи фінанси, маркетинг, менеджмент та біржову діяльність на засадах зеленої економіки.

Одна з головних переваг цієї програми полягає в тому, студенти можуть отримати необхідні знання та навички для розвитку кар’єри в сучасному бізнес-середовищі. Викладачі мають великий досвід роботи та вміють професійно, і разом з тим, цікаво передати студентам свої знання. Крім того, програма дозволяє студентам брати участь у різних проєктах та ініціативах, що дозволяє апробувати отримані знання  у реальних ситуаціях, отримати практичний досвід і розвинути навички, потрібні для успішної кар’єри у бізнесі.

 

ОЛЕШКО ЄВГЕНІЙ (2021-2023)

Ще зі шкільних років однією з моїх основних життєвих цілей було створення та ефективний розвиток власного бізнесу. І я можу з впевненістю сказати, що ґрунтовним кроком на шляху її досягнення стало навчання за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітнього рівня «Магістр». Ця програма надала мені необхідний інструментарій для розробки життєздатної бізнес-стратегії, оцінки фінансових ресурсів і ризиків щодо реалізації власної бізнес-ідеї. Особливо мені допомогли набуті знання стосовно сучасного програмного забезпеченням проектного менеджменту, обліку, аналізу,  та маркетингу на засадах зеленої економіки. Не менш цінним для мене були численні лекції та заходи за участю запрошених роботодавців, експертів, фахівців у своїх сферах бізнесу, оскільки це дозволяє винести цінні уроки і надихнутися досвідом успішних практиків. Дійсно класними є можливості академічної мобільності за спеціальністю в провідних європейських закладах вищої освіти. Я мав змогу пройти цікавий курс навчання в літньому університеті Технічного університету Кайзерслаутерна (м. Кайзерслайтерн, Німеччина). Про навчання на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка залишилися найкращі враження та спогади.

 

СИДОРЕНКО КАРИНА – ВИПУСКНИЦЯ МАГІСТЕРСЬКОЇ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»(2021-2023)

 

Надзвичайно крута кафедра! Чудові викладачі, сучасна матеріально-технічна база, цікаві авторські дисципліни. Знання і навички, отримані на програмі «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на рівні магістра  допомагають легко працевлаштуватися там, де хочеш. Впевнена, що це допоможе відкрити власну справу, про яку ти мрієш! Програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це 100% правильний вибір!