Головна / Про факультет / Експертна рада роботодавців та випускників ЕФ

Експертна рада роботодавців та випускників ЕФ

Експертна рада роботодавців та випускників економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Місія діяльності ради сприяння підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних молодих спеціалістів із урахуванням реальних потреб і вимог роботодавців шляхом об’єднання ресурсів й інтелектального потенціалу партнерів.

СКЛАД РАДИ РОБОТОДАВЦІВ

Веренікін Олексій Михайлович

Посада: засновник, директор ТОВ «Де Ла Марк» м. Київ. Українська компанія-виробник «Де Ла Марк» спеціалізується на виготовленні безпечної побутової хімії, яка першою в країні отримала міжнародний еко сертифікат «Жива планета» (згідно ISO 14024) на всю лінійку продукції. Товари компанії відзначені нагородами українських та міжнародних конкурсів якості, є конкурентоздатними на ринку України та за її межами.

Компетенції та інтереси: . Концепція соціальної відповідальності- компанія функціонує для досягнення своїх фінансових цілей і крім цього допомагає суспільству.

Захистив кандидатську дисертацію на тему: «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ МИЙНИХ ЗАСОБІВ».

Освіта: кандидат технічних наук; магістр економічних наук.

Галасюк Віктор – український економіст та громадський діяч, президент Української асоціації Римського клубу, член-кореспондент Всесвітньої Академії науки та мистецтва, д.е.н. Засновник Young Scientists Conference (YSC) та член Наглядової ради Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ).

Професійні інтереси: прихильник промислового та інноваційного розвитку. Визнаний №2 в рейтингу ефективності законотворчої діяльності серед усіх народних депутатів VIII скликання. Є автором-розробником понад 20 прийнятих парламентом економічних законів, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату, підтримку малого та середнього підприємництва, розвиток промисловості та сприяння експорту.

З 2019 рр. проходить навчання у Гарвардський Бізнес Школі (PLD Executive Education, HBS).

Ганжа Роман Олександрович – директор відділу Біостатистики Картезіан-Європа (Quartesian, LLC)

Професійні інтереси: аналіз даних, біостатистика, епідеміологія, статистичне та математичне моделювання процесів в клінічних дослідженнях.

Викладає у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

 

 

Єфименко Костянтин Олексійович – президент компанії Biopharma, голова Ради директорів групи компаній Tribo, промисловець.

Професійні інтереси: питання сфери менеджменту, залучення інвестицій; питання облікової політики, економіки. Створення стратегічно важливих промислових підприємств, підтримка талановитої молоді та стартапів у сфері біотехнологій.

Президент хокейного клубу «Білий Барс» (Біла Церква), Голова благодійного фонду Костянтина Єфименка. Фонд реалізує та підтримує соціально-культурні, освітні, оздоровчі, історико-археологічні, туристичні та інші проекти, пов’язані з життям міста Біла Церква.

 

Копанєв Артем Андрійович – COO Genesis (операційний директор)

Професійні інтереси: операційний менеджмент, масштабування процессів у компанії, стратегічне планування, навчання і розвиток майбутніх лідерів

Освіта: Київський Національний Економічний Університет, спеціалізація – Фінанси

 

Кудренко Катерина – директор ТОВ «СКН ЄВРОПА ЮА»

Професійні інтереси: бухгалтерський та податковий облік в Європі та США, підтримка транзакцій злиття та поглинання, аналіз даних, адміністрування непрямих податків (США, Канада, ЄС).

 

 

Пивоваров Юрій – Голова організаційного комітету Київського міжнародного економічного форуму. З 2014 року очолює організаційний комітет Київського міжнародного економічного форуму, одного з найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань та глобальних трендів. З 2014 по 2019 рр. виконував обов’язки керівника групи радників Голови комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України.

Професійні інтереси: розвиток економіки, бізнесу, освіти та сучасних технологій та їх вплив на суспільство.

 

Празян Михайло – засновник і директор компанії «MKD consulting»

Професійні інтереси: стратегія, інвестиційний консалтинг, інвестори і банки,  фандрайзинг, бізнес-діагностика, Feasibility Study, бізнес-DD, проектний менеджмент, комунікації, PR.

 

 

 

Рибалко Володимирначальник департаменту Customer Value Management (Big Data) Vodafone Ukraine

Професійні інтереси: розробка стратегій з управління абонентською базою; аналіз факторів, щоформують абонентську базу; впровадження та управління цільовим маркетингом; впровадженняпроцесів та розробка продуктів, що базуються на машинному навчанні та використанні великих даних.

 

Чередніченко Дар’я Петрівна – заступниця Голови Антимонопольного комітету України – державна уповноважена

Професійні інтереси: захист економічної конкуренції, конкурентна політика, теорія ігор, економіка галузевих ринків, економіка підприємства, управління та контроль, цифрова трансформація.