Відгуки випускників

      

Артем Шелест, випускник 2022 року

Я навчався на ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво” на бакалавраті. Я обрав цей напрямок, тому що мав мотивацію розвиватися в цих сферах. Програма містить широкий спектр дисциплін, включаючи основи економіки, логістики та екологічного підприємництва.

Протягом навчання я здобув багато навичок, в тому числі роботу з Word, Excel, та навички комунікації і презентацій. Тут навчаються найкращі студенти, а конкурентне середовище стимулює до розвитку і досягнення нових вершин. Викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені в успіху студентів, також заслуговують на визнання.

Навчання на цій освітньо-науковій програмі було дійсно цікавим та захоплюючим, а закінчення цього напрямку відкриває двері до роботи в перспективних компаніях, аудиторських фірмах, виробничих компаніях та міжнародних організаціях.

 

Чередніченко Марія, випускниця 2021 року

Хочу сказати, що я дійсно рада, що обрала саме цю програму, оскільки знання, отримані в університеті, є прикладними, я їх використовую в роботі. Навіть те, що ти приходиш у бізнес і говориш економічною мовою, відразу підвищує рівень довіри керівництва компанії до тебе, і ти швидше рухаєшся по кар’єрних сходах. Тому я щиро раджу всім цю програму.

Взагалі тільки після закінчення розумієш, наскільки якісно побудований навчальний і науковий процес, чудова кафедра, завжди є підтримка викладачів, і всі ці 4 роки, не зважаючи на  Covid, на війну, яка почалась, вони дуже насичено пройшли, і оглядаючись назад,  ти розумієш, які круті люди приходять сюди навчатись, і скільки всього ти отримуєш.

Тому, на мою думку, для всіх, хто хоче мати баланс між соціальним життям, навчанням і науковою роботою,  ТЛЕП – оптимальний варіант.

Анастасія Пташка, випускниця магістерської освітньої програми «Екологічне підприємництво», 2018 рік

Чому варто обрати напрямок «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво»? Тому що в такі часи, як ми зараз живемо, дуже важкі часи, особливо важливо розуміти, як працює економіка, як працює бізнес як єдине ціле, як система взаємопов’язаних регульованих механізмів.

Саме такі знання дають можливість не просто освоїти професію, яку ви обрали, а дозволяють розвиватись значно швидше, ніж розвиваються вузькопрофільні фахівці. Це дає високу гнучкість та мобільність, і ви можете залежно від обставин та бажань змінювати сферу діяльності, розширювати свої практичні навички, опираючись на отриманий на освітній програмі потужний комплекс системних теоретичних знань, відкриваючи все нові й нові горизонти.

Євген Олешко, випускник 2021 року

З власного досвіду можу сказати, що бакалаврат    за спеціальністю 076 за освітньою програмою «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» дає, по-перше, значний розвиток особистих універсальних навичок, таких, як тайм-менеджмент, презентування і взагалі грамотне формулювання думок. По-друге, викладачі факультету та кафедри надають значний багаж теоретичних та практичних знань, які потім можна використовувати  у кар’єрному русі у великих компаніях або у власній справі. І по-третє, навчання надає велику кількість спогадів та крутих знайомств, оскільки економічний факультет загалом – це місце концентрації великої кількості цікавих, талановитих та дійсно розумних людей,   з яким приємно спілкуватися і легко знайти спільну мову.

Анастасія Зарицька, випускниця 2020 року

Я закінчила навчання на ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво” у 2020 році. Завжди хотіла вступити на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проте роздумувала між ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво” та “Маркетинг”. Мені було важко вибрати, оскільки ОП ТЛЕП перший раз набирала абітурієнтів, а отже не було відгуків. Я вирішила ризикнути, оскільки вважаю, що все нове однозначно прогресивне. І вважаю, що не прогадала. Нам повезло навчатись в аудиторіях, тому для мене навчання це – нові знайомства, друзі, спільний відпочинок, цікаві викладачі. У нас в групі навіть склалась сімейна пара! Закінчивши навчання я зрозуміла скільки корисного, що можу використати в роботі я отримала за ці 4 роки. З вдячністю згадую викладачів кафедри, свого незмінного наукового керівника всіх моїх наукових робіт, методиста кафедри. Згадую наші пари в лабораторії товарознавчої експертизи та наукові конференції. А також спільні наші виходи в театр на День створення кафедри. Сподіваюсь, що після війни продовжимо дану традицію.

Марія В’юк, випускниця 2020 року

 

Всім привіт! Мене звати В’юк Марія. Шість років тому я стала студенткою КНУ імені Тараса Шевченка, а саме – кафедри екологічного менеджменту та підприємництва за освітньою програмою «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво».

Коли я стала студенткою, я ще зовсім нічого не знала про зелений бізнес, екологічне підприємництво та інші науки, яких мене навчили згодом.

Ну а сьогодні я маю власну справу, яка дозволяє мені бути фінансово незалежною і екологічно свідомою: я займаюсь електромобілями.

Приходь навчатись на освітню програму!

 

Верхоглядов Семен, випускник 2023 року

 

Провчившись 4 роки на ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”, можу сказати, що не пошкодував про свій вибір. Програма дає ґрунтовні знання з основ економіки та логістики. Приємним і нині дуже актуальним компонентом є пов’язаність дисциплін з екологічними концепціями. Загалом комплекс знань отриманий під час навчання дає широкий спектр можливостей для працевлаштування, як на мене, чи не найширший на факультеті.
Окремо варто відзначити гарну якість викладання та ставлення до студентів. Навчання проходить без особливих стресів і є можливість підтримувати work-study-life balance.
Загалом ця освітня програма дає ту “базу” з якою можна розпочинати будувати кар’єру, як за спеціальністю, так і в інших суміжних з економікою, логістикою та сталим розвитком сферах.