Відгуки стейкхолдерів

Наталія Ювженко

радниця з фінансових питань директора компанії АРК груп,

випускниця освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та  страхування» (2021 р.)

«Безсумнівно перевагою даної програми є  викладачі, їх професійний підхід до подачі матеріалу, увага до кожного здобувача. Принагідно хочу  подякувати викладачам за знання і життєвий досвід, який отримала у стінах Alma mater.

Але навчання – це не тільки теоретичний матеріал на лекціях і семінарах чи підготовка дисертації доктора філософії. Часто проводилися заходи, спрямовані на набуття практичного досвіду.  В межах форумів, круглих столів чи інших івентів була можливість поспілкуватися з економістами-практиками стосовно актуальних проблем з фінансів, банківської справи та страхування; розширити коло професійних зв’язків та отримати нові знання, які в подальшому вплинули на формування власної думки.

Також мені сподобалося,  що факультет розширює міжнародне співробітництво.  Багато заходів відбувалися за участю міжнародних партнерів, що дало можливість обмінюватися досвідом з провідними науковцями світу. Щиро вдячна за ці роки, що ми були разом.

Якщо  Ви ще міркуєте, чи вступати до аспірантури на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, то моя Вам порада – не витрачайте час і просто зробіть це! Вірте в себе і у Вас обов’язково все вийде!»

Хоу Пен’юе

випускник магістратури Варшавського університету (2020 р.),

аспірант І року навчання на освітньо-науковій програмі «Фінанси, банківська справа та  страхування» (рік вступу – 2022 р.)

«Завжди прагнув поглибити дослідження у сфері розвитку фінансового трейдингу з використанням сучасних технологій з метою розроблення пропозицій щодо підвищення прибутковості фінансових інвестицій за допомогою фінансового трейдингу. Саме тому у 2022 році вступив до аспірантури на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка на освітньо-наукову програму «Фінанси, банківська справа та  страхування»