Констянтин Іванченко

випускник магістерської програми «Міжнародна економіка» (2020-2022). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Навчався на ОП «Міжнародна економіка» на бакалавраті та магістратурі. Обрав кластер спеціалізації «Міжнародна торгівля» через мотивацію розвитку в цій сфері. Освітня програма на перших курсах базується на ґрунтовному вивченні фундаментальних основ економіки. Починаючи вже з третього курсу вже йде поглиблення в спеціальність.

Можу сказати, що  викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби студенти стали майбутнім нашої країни. В кінці кожного освітнього ступеню передбачена практика: виробнича (на підприємстві) на бакалавраті та науково-дослідна на магістратурі в ході якої, студенти з науковими керівниками працюють над дослідженнями і апробації результатів даних досліджень на наукових конференціях.

Унікальність програми в тому, що значна увага приділяється сучасним трендам і прикладним аспектам міжнародної економіки та маркетингу,  особливостям діяльності компаній на міжнародних ринках та формуванню умінь розробки ефективних стратегій міжнародної діяльності.

В цілому, достатня кількість дисциплін вільного вибору та кластерів спеціалізації дає студенту гнучкість і передумови для формування навичок і компетенцій відповідно до майбутнього місця працевлаштування. Отримані теоретичні знання та практичні навички є важливими і затребуваними на ринку праці.