Анастасія АВРАМЧУК

Анастасія Аврамчук – випускниця спец. «Менеджмент інноваційної діяльності» (2016-2018). Бакалавр і магістр менеджменту, аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Мені дуже пощастило, що в свої 16 років, я свідомо зробила вибір та обрала спеціалізацію «Менеджмент організацій». За всі роки навчання я і дня не пошкодувала про свій вибір. На жаль, одразу вступити на бюджетну основу навчання в мене не вийшло, але була надія, що я зможу втупити в магістратуру на бюджетну основу навчання. На 3 курсі навчання великим сюрпризом для мене, стала новина про те, що мене переводять на бюджетну основу навчання за результатами навчання на основі рейтингу – це ще більше мотивувало мене навчатись. Перша стипендія – це те, що пам’ятає кожен студент і згадує з радістю. Сумнівів чи продовжувати навчання на кафедрі менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності в мене не було, я обрала спеціалізацію «Менеджмент інноваційної діяльності».

Навчаючись на магістратурі я була старостою групи, а бути старостою групи магістрів – це ще та задачка, проте я рада, що я змогла повною мірою прокачати свої soft skills, цей досвід навчив мене організовувати не лише себе, а і нашу групу, досягаючи кращих результатів у навчанні.

Працюючи в сфері проектного менеджменту, я змогла використати знання з курсу «Управління проектами», мій перший досвід управління проектами був саме в університеті, де наша команда змогла отримати не лише теоретичні, а й практичні навички: ми  працювали над проектом за запитом замовника та навіть отримали дорогоцінні подарунки від стейкхолдерів. За результатами підсумкової атестації мені було присвоєно професійну кваліфікацію «менеджер проектів».

Курс «Управління інтелектуальної власністю» – це надважливий та цікавий курс, який дав змогу зрозуміти суть поняття інтелектуальної власності, розвинути вміння аналізувати та оцінювати економічні, політико-правові, соціально-культурі, технологічні умови та інфраструктуру створення, ідентифікації, обігу, захисту, регулювання ринків об’єктів права інтелектуальної власності. До того ж вивчити та розглянути стан та особливості функціонування ринку об’єктів інтелектуальної власності на міжнародному ринку та розібратись з законодавством України у сфері інтелектуальної власності. Ці знання я використовую у свої діяльності зараз, я впевнена, що цей курс є надважливий для кожної людини, так як з цим об’єктами інтелектуальної власності ми зіштовхуємось щодня не тільки в професійній діяльності,  а також у побутовому житті, слухаючи радіо в машині чи проходячи повз полиць магазинів.

Саме під час проходження курсу «Методика викладання менеджменту» в мене з’явилась мрія викладати, цей курс надихнув мене на вступ до аспірантури, я вперше отримала досвід розробки власної методики викладання, яку я змогла реалізувати на практиці в аспірантурі з магістрами ОП «Фінанси і кредит». Також, опанувала навички педагогічної майстерності та доброчесності, які можливо застосувати у будь-якій діяльності у майбутньому, оскільки уміння навчати та передавати знання – це те, що дасть змогу досягати успіху на різних етапах життя. Найкращим кредо після закінчення цього курсу став крилатий вислів: «Краще за Вас можуть бути лише Ваші діти». Хороші люди принесуть Вам щастя, погані люди обдарують Вас досвідом, найгірші – дадуть Вам урок, а найкращі – подарують спогади. Я ціную кожен спогад і згадую часи навчання з радістю та посмішкою на обличчі.

Практичний курс «Стратегічний контролінг» дав змогу посилити знання з курсу «Стратегічне управління», які я застосовую у своїй науковій діяльності. Саме контролінг є тим засобом, який може забезпечити підтримку прийняття та виконання управлінських рішень. Курс насичений методиками та інструментами, які можливо використати у науковій і професійній діяльності.

Хочу відмітити, що курс «Методи інноваційного менеджменту» – це курс, який Ви точно не знайдете на просторах Інтернету у вільному доступі, під час навчання ми повністю поглиблювали знання управлінського інструментарію, який допомагає підвищувати ефективність компаній та підвищити її конкурентоспроможність. Курс мав проблемно- орієнтований підхід, пошук та аналіз великого масиву даних з іноземних джерел дав змогу навчитись критично мислити та знаходити нові шляхи для пошуку нової цінної інформації, активізувати обміну думками з колегами на семінарських заняттях.

Хочу окремо подякувати кафедрі іноземних мов за курс «Innovation management» – цікаві кейси та постійні проекти в групах дали змогу успішно освоїти нові знання та підняти рівень професійної  англійської мови.

Кожен курс на ОП «Менеджмент інноваційної діяльності» є вагомим та цінним і в синергії з іншими знаннями, здобутими впродовж життя, зможе принести найвагоміші результати. Я підтримую думку «Хто шукає – той завжди знаходить можливості. А хто не хоче – шукає виправдання».  Усі можливості для всебічного розвитку, як професійного, так і духовного, надає наш Університет. Я вдячна, що мала можливість познайомитись з багатьма цікавими та талановитими людьми, які вмотивовані та розвивають лідерські якості.   Університет – це місце з високою концентрацією талантів (професорів, дослідників, студентів та стейкхолдерів), яких об’єднує одна мета та праця на благо країни.

Щиро вдячна кожному члену кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності за знання, мудрість, підтримку та любов до своєї праці! Бажаю міцного здоров’я, безмежної енергії та натхнення!

Хочеться підсумувати мій відгук цитатою Григорія Сковороди: «Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним».