Головна / Вступнику

Вступнику

Дорогий абітурієнте!

Ми з тобою живемо у ХХІ столітті – столітті нанотехнологій, штучного інтелекту, глобалізації, IPad-ів, IPhone-ів та Google-у. Наше життя значно пришвидшилося: і кожного дня ми змушені приймати сотні рішень, що тим чи іншим чином його змінюють. Але безумовно, найважливішим завданням кожної людини, найвідповідальнішим її рішенням є вибір її майбутньої професії. І це дійсно так! Обереш не той фах – і все! Один неправильний крок миттєво викреслить декілька безцінних років твого життя. А як ми знаємо – «Час – це гроші».

Щороку сотні тисяч абітурієнтів роблять свій вибір. Правильний він чи ні – хто знає? З впевненістю можна сказати лише те, що і студенти і випускники економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка ні секунди не шкодують про свій обраний життєвий шлях. Вступивши до лав економічного факультету, починаєш відчувати у собі неймовірну силу та здатність змінити світ! І для цього існує таки вагоме підґрунтя: саме із стін нашого ВНЗ вийшли такі відомі сподвижники національної ідеї, учені світового рівня, як Драгоманов, Булгаков, Лисенко, Палладін, Вернадський та Бунге.

Випускники економічного факультету – висококваліфіковані фахівці, які здатні креативно та вільно мислити і аналізувати, мають власну думку на ті чи інші економічні явища та процеси, і в майбутньому керують економікою в цілому. Ми – не прості виконавці, ми – економічні архітектори! Наша альма-матер виховує високоосвічених та ерудованих спеціалістів, які користуються високим попитом серед вітчизняних та закордонних роботодавців.

Можна без кінця-краю розповідати про наш економічний факультет, та, мабуть, це одна з тих речей, які просто неможливо описати словами! Бо лише проживши студентські роки на економічному факультеті можна здобути безцінний досвід, реалізувати себе як людину та науковця, знайти справжніх друзів та отримати вірну дорогу у доросле життя!