Головна / Освітні програми / Master degree courses 2020 / Економічна кібернетика

Економічна кібернетика

051 ЕКОНОМІКА
ПРОГРАМА ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТР
«ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА»

(денна форма навчання)

– короткий опис ОП 

Освітньо-наукова програма «Економічна кібернетика» максимально поєднує наукову діяльність та практичне застосування відповідних моделей, що реалізується тим, що більшість викладачів – це науковці-практики. Вона формує фахівця, який вільно орієнтується в економіці та застосовує сучасні інформаційні та математичні підходи для аналізу даних, формування висновків, в тому числі з використанням методів Big Data. Програма «Економічна кібернетика» створена на основі найкращого досвіду аналогічних програм за кордоном, які навчають застосуванню економетричного моделювання, прогнозування, аналізу фінансових ризиків, статистичному аналізу, створенню інформаційних систем довільного рівня складності. Наші випускники можуть працювати майже у всіх сферах економіки, вони займають провідні посади  у НБУ, Міністерстві економіки України, Міністерстві фінансів України, технологічних компаніях (Vodafone, Київстар, Google, Microsoft, EPAM), Philip Morris, Deloitte, PWC, Фармак, стають керівниками компаній, відкривають свій власний бізнес.

– особливості ОП 

  1. Освітньо-наукова програма «Економічна кібернетика» максимально поєднує наукову діяльність та практичне застосування відповідних моделей, що реалізується тим, що більшість викладачів – це науковці-практики. Ми формуємо фахівця, який вільно орієнтується в економіці та застосовує сучасні інформаційні та математичні підходи для аналізу даних, формування висновків, в тому числі з використанням методів Big Data.
  2. Наші студенти активно застосовують економетричне моделювання, прогнозування, аналіз фінансових ризиків, статистичний аналіз, вміють програмувати та створювати інформаційні системи довільного рівня складності. Вони є впевненими користувачами та операторами фактично довільного програмного забезпечення.
  3. Чимало наших випускників працюють за кордоном. Цьому сприяє активна програма академічної мобільності, яка дозволяє навчатися у закладах-партнерах, що для багатьох наразі доволі актуально. Всі студенти мають можливість взяти участь у таких програмах, а їх результати навчання зараховуються у нас автоматично.
  4. ОНП надає здобувачам освіти беззаперечну перевагу в отриманні міждисциплінарних знань та навичок з економіки, інформатики, фінансового менеджменту, моделювання. Це дозволяє випускникам створювати інноваційні продукти на різноманітних ринках.
  5. Реальне братерство економістів-кібернетиків, що формується під час навчання, дозволяє підтримувати їм контакти між собою, обмінюватися досвідом та ідеями навіть через значний час після випуску. У нас є приклади того, як наші випускники і одружувалися, і відкривали спільний бізнес, створювали спільні проєкти.

– можливості майбутнього працевлаштування студентів 

Наші випускники працюють у НБУ (заступник Голови), Міністерстві економіки України, Міністерстві фінансів України, технологічних компаніях (Vodafone, Київстар, Google, Microsoft, EPAM), Philip Morris, Deloitte, PWC, Фармак. Причому слід відзначити, що вони не тільки працюють, але й досягають суттєвого кар’єрного зростання, дехто стає керівниками компаній, відкривають свій власний бізнес. Чимало випускників працевлаштувалися у США, Чехії, Німеччині та інших країнах.

 

– контакти/зворотній зв’язок 

Для більш детальної інформації звертайтеся до гаранта ОНП «Економічна кібернетика» д.е.н., проф. Андрія СТАВИЦЬКОГО:

Email: a.stavsytskyy@knu.ua

Telegram: https://t.me/andriystav

Сертифікат акредитації