Наталія Столярова

Наталія Столярова – випускниця ОП подвійного диплому “Бізнес-адміністрування” / “International Politics and Economic Relations” (2015 – 2017). Бакалавр маркетингу Донецького національного університету.

Я буду завжди пам’ятати цей прекрасний час, проведений в Італії, де я вивчила багато нової інформації і поглибила свої знання з різних предметів. Зараз я – висококваліфікований фахівець, і Університет Мачерата – це прекрасне місце для кожного, щоб досягти цього. Я дуже ціную та вдячна можливості, яку надали для нас викладачі КНУ ім. Шевченко та Університету Мачерата, а також Програма Erasmus+. Під час навчання в університеті я отримала цінні знання та досвід роботи в команді з учасниками з різних країн світу. Також я вивчила багато цікавих і практичних предметів, поліпшила мої комунікаційний навички і знання англійської мови, а також почала вчити Італійську мову. Саме це, той незабутній час, коли я подорожувала, зустріла нових людей і знайшла друзів.

На даний момент я працюю в компанії ТОВ «Метінвест-СМЦ» фахівцем з продажу в відділі «Напрямок продажів в галузі загального машинобудування». Знання та вміння, які придбала в період навчання, допомагають мені в поточній роботі, виконанні щоденних і довгострокових завдань. Також набутий досвід і наявність диплома Університету Мачерата допоможе мені в подальшому кар’єрному зростанні в компанії «Метінвест», а також реалізації поставлених цілей і планів.

Вірю, що щорічно буде все більше і більше охочих студентів вчитися на програмі подвійного диплому. Адже це дійсно шанс змінити своє життя на краще!