Відгуки стейкхолдерів

 

Роман Ганжа – випускник аспірантури економічного факультету, кандидат економічних наук, директор департаменту біостатистики “Veranex ”

Освітньо-наукова програма Екоміка підготовки докторів філософії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка вирізняється комплексним характером, що поглиблює професійні навички та компетентності, які необхідні у практиці статистичного аналізу на рівні професіонала-аналітика.

Програма відповідає сучасним міжнародним вимогам університетської підготовки і забезпечує реалізацію фахових компетентностей на рівні, необхідному для інтеграції до світового освітнього простору, що дає можливість випускникам працювати в міжнародних аналітичних компаніях.

 

Яна Фаренюк – випускниця ОНП Економіка 2023 року, доктор філософії з економіки

Освітньо-наукова програма Економіка в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка забезпечує найкращий рівень наукової підготовки фахівців з економіки. Усі викладачі надають аспірантам постійну і глибоку підтримку в процесі написання дисертаційної роботи, консультують, дають поради, чим сприяють високій якості наукового пошуку та наукових здобутків аспірантів. Саме завдяки такій ефективній взаємодії з науковими керівниками та викладачами програми навчання проходить легко та продуктивно, цікаво і незабутньо.

Я щиро рекомендую PhD програму за спеціальністю 051 “Економіка” на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, оскільки ця програма надає можливість здобути нові знання, а також розкрити свій науковий потенціал.

Юлія Ярмоленко – випускниця ОНП Економіка 2020 року, доктор філософії з економіки

За час  навчання на програми підготовки докторів філософії «Економіка» відбулася якісна трансформація моїх дослідницьких навичок. Навчання в аспірантурі та написання дисертації направду є важливим і непростим етапом у житті науковця (не кожен «птах» долетить до середини «Дніпра»). Проте отриманий у процесі навчання досвід не лише дає карʼєрний поштовх, а й, на мою думку, допомагає краще сформулювати власні пріоритети у роботі та амбіції на майбутнє.

Дійсно приємними моментами навчання на програмі є занурення у наукове середовище разом із іншими здобувачами та старшими колегами, обмін ідеями, побудова мережі професійних звʼязків, а також можливість зустріти майбутніх партнерів для інноваційних проєктів.

Якщо ви маєте бажання впевнено впроваджувати складні економічні концепції у реальний бізнес або державне управління, освітньо-наукова програма «Економіка» допоможе здобути необхідні компетенції та дослідницьку інтуїцію.