Відгуки випускників

Антоніна Прилепа 
Випускниця магістерської програми «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» (2020 – 2022)

Я закінчила освітню програму «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» у 2022 році і залишилась з приємними відчуттями та великою вдячністю.

Два роки навчання промайнули неймовірно продуктивно, незважаючи на пандемію і війну. Я багато чого вивчила, дізналась цікавого та виросла в професійному плані. Процес навчання йшов незабутньо завдяки новаторському підходу викладачів. Особливу подяку хочу висловити Наталії Версаль, яка була моїм науковим керівником і підтримувала під час всього навчального процесу та написання диплому.

Також дуже вдячна всім викладачам за сучасний підхід до навчання: за те, що щиро цікавились чого нам не вистачає, що б ми хотіли дізнатись та що б ми хотіли змінити в процесі навчання. Ви назавжди в наших серцях. Дуже дякую за гарне людяне ставлення та повагу до нас! З впевненістю можу сказати, що це були й справді найкращі студентські роки!

 

 

Ангеліна Погибіль
Випускниця магістерської програми «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» (2020 – 2022)

Освітня магістерська програма «Фінансові інститути та ризик менеджмент» – це якісно новий рівень навчання, де викладачі ставляться до студентів як до досвідчених спеціалістів фінансової сфери.  Навчання супроводжувалося використанням кейсів, баз даних міжнародних організацій, відеоматеріалів та першоджерел, щоб зацікавити студентів. Освітня програма також містила дисципліни англійською мовою, що дозволило збагатити словниковий запас міжнародною фінансовою термінологією.

Особливої уваги заслуговує дисципліна з візуалізації фінансових даних, що значно покращує аналітичні здібності, адже навчає виділяти основне в аналізі та подавати інформацію таким чином, щоб вона і привертала увагу користувача, і пришвидшувала ухвалення рішень.  Отримані в такий спосіб навички побудови стильного і лаконічного візуалу стали корисними для мене не тільки в професійній діяльності, але й у повсякденному житті ? Щиро вдячна за це Марії Балицькій, яка викладала цю дисципліну. Насамкінець хочеться відмітити рівень комунікації та подякувати викладачам, які завжди були на зв’язку, допомагали та активно підтримували кожного студента в різних життєвих ситуаціях.

 

 

 

Антон Пилипенко
Випускник магістерської програми «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» (2020 – 2022)

Про своє навчання на освітній програмі «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» я хотів би сказати, що це було дійсно круто, незважаючи на всі виклики, що стояли переді мною. Усі отримані знання наразі я так чи інакше використовую на практиці в міжнародній компанії. Викладачі всебічно підтримували студентів, тому знайти баланс між роботою та навчанням не стало складним завданням. Підсумовуючи два роки магістратури, я можу з впевненістю сказати, що жодного разу не пошкодував, обравши саме цю освітню програму, яка надала мені велике коло знайомств та відкрила двері до нових можливостей.

 

 

Тетяна Стужук
Випускниця магістерської програми «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» (2020 – 2022)

Магістерська програма «Фінансові інститути та ризик менеджмент» була насиченою актуальними та новими дисциплінами. Навчання завжди вимагає часу, і дана освітня програма побудована таким чином, що процес здобуття професійних навичок був максимально оптимізованим. Я працювала в Управлінні дослідження ризикових операцій та аналізу закупівель ДВА МВС, де стали в пригоді прослухані матеріали та практичні навички, здобуті з таких предметів, як «Аналіз бізнес-процесів у фінансовій сфері» та «Управління та оптимізація фінансового портфеля».  Зокрема, я навчилась креативним підходам в аналізі та подачі статистичної інформації на курсі з візуалізації фінансових даних, який, на мою думку, є надзвичайно начасним та необхідним для вивчення студентами в умовах діджиталізації.