Юрій Круглєня – перший випускник ОП подвійного диплому “Бізнес-адміністрування” / “International Politics and Economic Relations” (2013 – 2015). Бакалавр економічної теорії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цю спеціальність я вважаю однією з найкращих на економічному факультеті, оскільки саме на цій спеціальності є можливість отримати одразу 2 дипломи. Один з них – диплом найкращого вищого учбового закладу України: КНУ імені Тараса Шевченка, а інший – одного з найкращих вишів Італії: Університету Мачерата. За цією програмою передбачено навчання в Італії, що дає змогу покращити свої знання з англійської мови, вивчити італійську мову, ознайомитися з навчанням в Європі, та і взагалі, просто побачити Європу. Ще однією перевагою цієї спеціальності є навчання протягом 1 семестру суто англійською. Окрім цього, майже усі дисципліни на цій спеціальності є дуже цікавими та, що особливо варто відмітити, практичними. Ця програма дозволяє краще сприймати бізнес, бути обізнаним в усіх ділових справах.

Диплом по цій спеціальності має бути виконаним англійською мовою, що ще раз підкреслює міжнародну спрямованість цієї спеціальності. За цією програмою передбачено проходження практики в Італії, що є надзвичайно цікавим та корисним. Закінчивши цю спеціальність, можна буде влаштуватися у велику міжнародну компанію, оскільки знання англійської є надзвичайно важливим при влаштуванні, а ця програма буквально заставляє тебе знати англійську. Вона повністю відповідає витраченим коштам.