Юлія Рибак

Юлія Рибак випускниця ОП подвійного диплому “Бізнес-адміністрування” / “GlobalPolitics and International Relations” (2016 – 2018). Бакалавр міжнародної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Після закінчення навчання за ОП «Міжнародна економіка» КНУ ім. Т.Шевченка, я без жодних сумнівів обрала продовження навчання на Економічному факультеті. Враховуючи те, що магістерська програма «Бізнес-адміністрування» – нестандартна програма, і має можливість отримання другого італійського диплому (Università deglistudidiMacerata, Italia), мій вибір був очевидним. Зважаючи на назву, «Бізнес-адміністрування», основний фокус програми спрямований на управління міжнародним маркетингом, міжнародні фінанси та управління персоналом.

Можливість навчання в Європі дає великі перспективи особистісного розвитку. Освітня програма «Global Politics & International Relations» викладається англійською мовою та має на меті надати студентам значну гнучкість у вирішенні проблем, що є ймовірною особливістю їх майбутнього досвіду роботи. Унікальність цієї програми в тому, що всі професори програми – кращі фахівці та науковці в даній галузі. Деякі з них читають лекції в кращих університетах світу, надають урядам країн консультації з міжнародних відносин.

Без сумніву, навчання принесло велике задоволення і захоплення. Не дивлячись на досить велике навантаження, перед кожною лекцією треба читати приблизно 50 – 100 сторінок рекомендованої літератури, або робити якесь коротке завдання, усе залежить від предмета.

Також,програма подвійного диплому, дає змогу брати участь у таких проектах як X-Culture (це успішний глобальний проект, який дозволяє студентам кращих університетів світу здобути практичний досвід міжнародної співпраці й ведення бізнесу на практиці).

Хочу подякувати викладацькому складу кафедри міжнародної економіки та маркетингу за отриману мною теоретичну, а також практичну підготовку. Я можу впевнено стверджувати, що два роки навчання за ОП подвійного диплома стали найкращими для мене. Це безцінний досвід!

Мені пощастило, адже завдяки здобутій освіті, у найпрестижнішому університеті країни, а також, завдяки навчанню закордоном, мені вдалося реалізувати себе в галузі міжнародних фінансів. Знаю, що наша кафедра ніколи не зупиняється на досягнутому, тому бажаю їй амбітних, креативних студентів та нових масштабних проектів!