Юлія Ковтун

Юлія Ковтун випускниця ОП подвійного диплому “Бізнес-адміністрування” / “International Politics & Economic Relations” (2015 – 2017). Бакалавр міжнародної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Я – одеситка, і я дуже люблю своє рідне місто. Вступивши до КНУ імені Тараса Шевченка, я розуміла, що мій переїзд до Києва відкриє переді мною усі двері. Перш за все тому, що в цьому вузі я зможу розкрити свій потенціал та отримати досвід і знання, які бажаю, не вдаючись до поступок своїми мріями. І це дійсно так.

Я працюю в Посольстві Італії в Україні помічником Посла. Чому я, 24-річна дівчина, яка щойно закінчила університет, і мала дуже мало досвіду роботи, виграла конкурс на цю посаду? Тому що в мене була надзвичайно вагома конкурента перевага – це мої магістерські дипломи двох вузів: КНУ імені Тараса Шевченка та Університету Мачерати за спеціальностями «Бізнес-адміністрування» та «International Politics and Economic Relations» відповідно. Наразі роботодавців важко здивувати своєю освітою, але подвійне дипломування з іноземним вузом – це саме те, що справляє враження «вау!». Окрім цього, досвід проживання та взаємодії в іноземному оточенні дійсно розширює світогляд і сприяє розвитку багатьох якостей та життєвих навичок, серед яких велике значення має здатність пристосовуватись до різних умов.

Також хочу зазначити, що вибір програми подвійного дипломування – це розумна економія часу та коштів. Адже за два роки навчання отримуєш два повноцінних магістерських диплома. Звичайно, обираючи програму подвійного дипломування з вузом Європейської країни, треба усвідомлювати, що вона принесе найбільшу користь у поєднанні з вивченням іноземних мов – англійської та італійської. Італійська мова, до речі, викладається в Університеті Мачерати. Тому її можна розпочати вчити, знаходячись в італійському оточенні.

Я дуже рада, що зробила правильний вибір у здобутті освіти, що мої дипломи не залежуються в шафі, а реально допомогли досягти мети. 

І наостанок, хочу побажати всім студентам та абітурієнтам цілеспрямованості та впевненості у власних силах. Не бійтеся ставити високі цілі, інтернаціоналізуйтесь, отримуйте міжнародний досвід в навчанні! 

Buona fortuna a tutti!