Олександра Ткач

Олександра Ткач – випускниця ОП подвійного диплому “Бізнес-адміністрування” / “GlobalPolitics and International Relations” (2016 – 2018). Бакалавр міжнародної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На перших курсах навчання на економічному факультеті я вперше дізналась про можливість навчання за програмою подвійного дипломування в університеті Мачерати (Італія). Маючи певний досвід тривалого перебування в Італії у дитинстві, я точно знала, що ця програма для мене, адже італійська культура, міста та люди надихають. Іншим фактором мого прагнення отримати вищу освіту в Італії, було дізнатися більше про процес навчання в італійських ЗВО та зрозуміти, чим система навчання в країнах ЄС відрізняється від української.

Отримавши ступінь бакалавра та пройшовши відбір на програму подвійного дипломування, я зрозуміла, що не помилилась. Викладачі та студенти в університеті Мачерати виявились дійсно дружелюбними, процес навчання був цікавим та захоплюючим. Ми познайомились з багатьма студентами з інших країн та отримали новий досвід та знання.

Також, хочу зазначити, що згідно аналізу опитування роботодавців щодо підбору кадрів на підприємство, вирішальними при прийнятті рішення щодо вибору випускників закладу вищої освіти виступають 3 фактори:уміння переорієнтовуватись на виклики змінного ринкового середовища, працювати в команді та комунікаційні здібності. Такі здібності ми з одногрупниками отримали в повній мірі за час навчання закордоном. Крім того, дуже приємним бонусом є можливість подорожувати Італією та за її межами.

Після закінчення ЗВО переді мною став вибір майбутньої професії. Я спиралася на отримані теоретичні знання та власний темперамент. Саме тому я обрала агенцію маркетингових сервісів зі світовим ім’ям та відправила резюме. Наразі я працюю вже 1.5 роки у прекрасній команді над цікавими проектами.

Я впевнена, що симбіоз навичок та знань отриманих як у КНУ імені Тараса Шевченка, так і в Університеті Мачерати стали невід‘ємною частиною мене та допомагають мені і по сьогодні. Якщо б мене спитали сьогодні «чи змінила б я свій вибір при вступі до магістратури?», відповідь би була однозначно «ні».

Бажаю успіхів при здійсненні власного вибору, що однозначно в більшій чи меншій мірі вплине на ваше майбутнє!