Наталія Карпова

Наталія Карпова – випускниця першого набору ОП “Бізнес-адміністрування” (2012 – 2014). Бакалавр міжнародної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Хотілось би почати з того, що рішення про вступ на дану спеціальність далось мені дуже важко. Кількість стресових ситуацій, неймовірне емоційне навантаження далося в знаки і має свій відгук навіть сьогодні. Оглядаючись назад, важко уявити, що так могло змінитися моє відношення до навчального процесу, кафедри, викладачів. Завдяки тому, що наша академічна група складалася з 7 студентів, я побачила університетські процеси з середини, важку працю викладачів, які теж готувалися ночами до наших лекцій/семінарів (мені це якось раніше в голову не приходило).

 

Також хотілося відмітити індивідуальний підхід з боку кафедри, тому що це вже були двосторонні взаємовідносини задля досягнення загальної мети (справжня командна гра). Зараз я розумію, що важко було не лише мені.

Завдяки новій спеціальності змінився мій кругозір. Що раніше здавалося неможливим, зараз є цілком здійсненним. Завдяки невеликій кількості студентів, з боку усіх викладачів спостерігався індивідуальний підхід, що дав можливість отримати відповіді на величезну кількість питань, що залишилися після 4 років навчання на бакалавра. Магістратура, особисто для мене, на те і була направлена, що б систематизувати величезний об’єм інформації, що був отриманий на перших курсах університету.

Згадуючи події минулих 2 років, хотілось би побажати успіхів усім тим, хто був причетний до такої визначної події, як утворення нової магістерської програми. Хотілося б побачити величезний конкурс на місце при вступі на “Бізнес адміністрування”, жагу студентів до навчання, успішні кар’єрні здобутки випускників. Тому бажаю натхнення для нових здійснень. А також, щоб спеціальність “Бізнес адміністрування” стала найпрестижнішою магістерською програмою в Україні.