Маркетинг

 

075 МАРКЕТИНГ
ПРОГРАМА ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТР
«МАРКЕТИНГ»
денна форма навчання

 

   МЕТА ОП «Маркетинг» готує фахівців, які володіють сучасним економічним мисленням,  професійними методиками, технологіями та інструментами, необхідними для провадження ефективної маркетингової діяльності у вітчизняних та міжнародних компаніях різних секторів економіки. Програма передбачає опанування певних дисциплін англійською мовою та проходження практики у відділі маркетингу національних та міжнародних компаній. Програма передбачає опанування певних дисциплін англійською мовою та проходження практики у відділі маркетингу національних та міжнародних компаній.

 

УНІКАЛЬНІСТЬ ОП. Забезпечує оволодіння теорією та практикою управління сучасним бізнесом в умовах нестабільного і висококонкурентного ринкового середовища…..

 

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ:

 • ПРОГРАМА РОЗРОБЛЕНА ЗАСНОВНИЦЕЮ МАРКЕТИНГОВОЇ ШКОЛИ В УКРАЇНІ Д.Е.Н., ПРОФ. А.О. СТАРОСТІНОЮ. КУРСИ ВИКЛАДАЮТЬСЯ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИМ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИМ СКЛАДОМ, ЩО МАЄ ПОСТІЙНИЙ ДОСВІД ПРАКТИЧНОЇ РОБОТИ ТА ВЛАСНІ АВТОРСЬКІ МЕТОДИКИ.
 • НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК ДІАГНОСТИКИ ТА АНАЛІЗУ НАЦІОНАЛЬНОГО І МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩ СУБ’ЄКТА ГОСПОДАРЮВАННЯ, РОЗРОБКИ РИНКОВО-ПРОДУКТОВИХ СТРАТЕГІЙ. ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ ТА НАВИЧОК В ГАЛУЗІ МАРКЕТИНГОВОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ.
 • ОВОЛОДІННЯ ІНСТРУМЕНТАРІЄМ ПЛАНУВАННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЧНИХ ПЛАНІВ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ, ПОБУДОВИ СИСТЕМИ ЕФЕКТИВНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН МІЖ ГРАВЦЯМИ РИНКУ.
 • ПОБУДОВА ЕФЕКТИВНОЇ КАР’ЄРИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ. МАРКЕТИНГ – ЦЕ УПРАВЛІНСЬКА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ, ЯКА ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ ПОБУДОВИ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ УПРАВЛІНЦЯ У РІЗНИХ СФЕРАХ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
 • МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ МАГІСТРА УНІВЕРСИТЕТУ МАЧЕРАТА (ІТАЛІЯ) ЗА СКОРОЧЕНОЮ ПРОГРАМОЮ.

 

 

 

СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

У ПРОВІДНИХ МІЖНАРОДНИХ ТА НАЦІОНАЛЬНИХ КОМПАНІЯХ РІЗНИХ СЕКТОРІВ ЕКОНОМІКИ,  КОНСАЛТИНГОВИХ ТА АУДИТОРСЬКИХ КОМПАНІЯХ, СФЕРІ КОМУНІКАЦІЙ, ПІДПРИЄМНИЦТВІ, ПРОМИСЛОВИХ ТА СЕРВІСНИХ КОМПАНІЯХ, В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, А ТАКОЖ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ТА СТАРТАПІВ.

 

ПРИКЛАДИ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ ВИПУСКНИКІВ:

 • ЖЕЛДАК ІРИНА, БРЕНД-МЕНЕДЖЕР, КОМПАНІЯ БАЯДЕРА;
 • ЯО ФЕН, К.Е.Н., ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР, SU ZHOU PHENIXCITY MEDIA CO, LTD., КИТАЙ;
 • АНІСІМОВ КОСТЯНТИН, ДИРЕКТОР УКРАЇНСЬКОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА NOKIAN TYRES;
 • ЖАБСЬКА КАТЕРИНА, ПРОВІДНИЙ ЕКОНОМІСТ, НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ;
 • КРАВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ З МАШИННОГО НАВЧАННЯ, КОМАНІЯ LOHIKA; ЛУКАШ ОЛЕКСІЙ, РАДНИК GPADVISORS, EX. КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ, АНДЕРРАЙТИНГУ, ФІНАНСОВОЇ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ КРЕДИТІВ ПАТ КБ «ПРАВЕКС БАНК»;
 • АДАМІ КАРЛО, ЕКСПЕРТ З ПРОБЛЕМ ECONOMIC INTELLIGENCE ТА ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ (ІТАЛІЯ); БАГЛАЄВ АРТУР, КЕРІВНИК ВІДДІЛУ РОБОТИ З МУЛЬТИНАЦІОНАЛЬНИМИ КЛІЄНТАМИ, ПРАВЕКС БАНК

 

Контакти:  гарант ОП  д.е.н., професор Старостіна А.О.  allstar@univ.kiev.ua

 

 

Сертифікат акредитації ….  Згодом..