Головна / Кафедри / Кафедра іноземних мов / Міжнародні зв’язки

Міжнародні зв’язки

Кафедра використовує можливості міжнародних проєктів і програм для наукового співробітництва, підвищення кваліфікації, опанування сучасного досвіду та впровадження його у навчальний процес на економічному факультеті.

Доцентки Ірина Діденко та Людмила Загоруйко входять до команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка бере участь у роботі альянсу EUniWell. Людмила Загоруйко є проєктним менеджером, а Ірина Діденко входить до робочої групи арени “Teacher education”. У рамках роботи альянсу EUniWell у березні 2023 року вони у складі делегації Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали університет Ліннея у м. Векше, Швеція.

Доцентки Ірина Діденко (третя справа) та Людмила Загоруйко (друга справа), Швеція. 2023 р.

Викладачі кафедри постійно вдосконалюють свою майстерність та налагоджують зв’язки з іноземними колегами під час проходження стажування у вищих навчальних закладах в країнах, які входять до ЄС (доцентка Тетяна Свиридюк – Університет прикладних наук ISMA, Латвія; доцентка Анастасія Сизенко – University of Tartu, Естонія; доцентка Лілія Сандига – University of Finance, Business and Entrepreneurship, Болгарія; доцентка Олександра Борисенко – Collegium Civitas, Польша; доцентка Ірина Діденко – Uniwersytet Economiczny w Krakowie та University of Bialystok, Польща; доцентка Яна Дьячкова – University of Bialystok, Польща; доцентка Лариса Рубан – Університет Яна Кохановського, Польща)

Доцентка Анастасія Сизенко, Естонія. 2018 р.

Викладачі кафедри задіяні в реалізації декількох міжнародних проєктів. Доцентка Ірина Діденко є учасником науково-дослідницького проєкту «Сталий університет: модель розвитку у повоєнний період» за підтримки Європейської асоціації дослідників освіти (EERA) та Української асоціації дослідників (УАДО). Проєкт спрямований на дослідження теоретико-прикладних засад сталого розвитку університетів ЄС для формування концептуальної моделі розвитку університетів України у повоєнний період.

Доцентка Людмила Загоруйко бере участь у чотирьох проєктах:

«European Quality of Educational Research for Empowering Educators in Ukraine» – проєкт Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне, спрямований на підтримку освітніх досліджень українських науковців використовуючи позитивний досвід країн Європейського Союзу;

«When science is a woman» – проєкт за фінансування університету Париж-Дофін у партнерстві з Інститутом державної політики та за підтримки Фонду L’oréal Foundation, спрямований на виявлення гендерного дисбалансу у STEM-науках;

«Learning Through Play» – проєкт Української асоціації дослідників освіти, спільно з Австралійською радою наукових досліджень та Фундацією LEGO в Україні, спрямований на впровадження діяльнісних та ігрових методів навчання в освітній процес Нової української школи;

«Gender Studies and War Challenges in Resilience of Universities in Ukraine: Networking for Excellence in Teaching and Institutional Development» за підтримки Шведського інституту. Проєкт спрямований на розвиток стійкої платформи навчання та викладання гендерних студій, а також імплементацію цифрової інтернаціоналізації в академічне середовище.

Доцентка Людмила Загоруйко проводить гостьову лекцію в Університеті Ноттінгем-Трент, Великобританія. 2023 р.

 

Доцентки Ірина Діденко та Анастасія Сизенко, тренерки Британської ради (British Council Ukraine), у грудні 2022 та лютому 2023 року були залучені до проведення курсу «Навчання та викладання у важкі часи» від Британської Ради в Україні, який спрямований на задоволення нагальних потреб вчителів у складний період під час війни. Вони провели 150 годин тренінгів для вчителів англійської мови з усіх куточків України у Варшаві та Кракові (Польща).

Доцентки Анастасія Сизенко та Ірина Діденко, Польща. 2023 р.