Міжнародні зв’язки

З метою поглиблення міжнародних зв’язків кафедра підписала Міжнародну Угоду «Erasmus +» та Меморандуми про взаєморозуміння, активно співпрацюючи з такими університетами: Анадалу Університет (м.Анадалу, Туречччина), Батумський державний університет ім. Шота Руставелі,  Варшавський університеті природничих наук (м.Варшава, Польща), Вища школа бізнесу – Національний Луїс-університет (м.Новий Сонч, Польща), Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA, м. Рига, Латвія), Університет імені Яна Кохановського (м. Кельце, Польща).

Розвиток міжнародного співробітництва здійснюється за такими напрямами:

Науково-освітнє співробітництво. Викладачі та студенти кафедри беруть участь у міжнародних наукових конференціях.  Зокрема науковці кафедри щорічно доповідають про результати своїх наукових досліджень на Фінансово-банківському форумі у Варшавському університеті природничих наук (м. Польща) та на Міжнародній науково-практичній конференції в Університеті імені Яна Кохановського, а також на наукових конференціях Литви, Латвії, Великобританії, Греції, Чехії, Румунії, Туреччині, Грузії, Білорусії та ін. країн.

Викладачі кафедри беруть участь у написанні міжнародних колективних монографій (з ученими Університету Яна Кохановського (м. Кельце, Польща), Вищої школи управління і адміністрації (м. Ополє, Польща). У співавторстві з польськими вченими Вищої школи управління м. Ченстохова видана наукова праця проф. Шегди А.В. «Роль євроменеджера в європейському управлінні» польською мовою.

Науковці кафедри беруть активну участь у підготовці наукових кадрів в інших країнах: проф. Филюк Г.М. є науковим керівником докторанта Карагандинського економічного університету Казпотребсоюзу (Казахстан), проф. Грішнова О.А. – членом Вченої ради по захисту дисертацій у Вищій школі Інформаційних систем і менеджменту (ISMA) м. Рига, Латвія, доц. Мірошниченко О.Ю. була експертом з атестації щодо присудження наукового звання професора Вільнюського університету.

Сприяння мобільності студентів і викладачів, організація обміну студентами, викладачами і вченими. Викладачі, аспіранти та студенти кафедри проходили стажування за кордоном, зокрема в Варшавському університеті природничих наук (Польща), в Університеті м. Шмалькальден (Німеччина) тощо. У 2016/2017 навчальному році студенти третього курсу кафедри взяли участь у міжнародній програмі обміну «Erasmus +» з Університетом Анадалу (Туреччина), Університетом Нікосії (Кіпр).

Організація спільних міжнародних мультидипломних освітніх програм. Відповідно до угоди між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Вищою школою бізнесу Національного університету Луїса (Польща) на кафедрі відкрита освітня програма подвійного дипломування «Економіка та оцінка підприємства (бізнесу) / Economics and Enterprise (business) valuation».