Про Центр

Центр кар’єри та працевлаштування економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка – платформа для комунікації здобувачів освіти та випускників з ТОПовими вітчизняними та міжнародними роботодавцями.

 Центр створено відповідно до розпорядження декана економічного факультету про створення Центру кар’єри та працевлаштування

від 16.04.2019 року №040/63.

Центр кар’єри та працевлаштування ЕФ КНУ – це:

Для здобувачів освіти – трамплін у кар’єру та місточок до роботи за фахом.

Для кафедр факультету – обмін знаннями і досвідом з представниками роботодавців, налагодження діалогу з фахівцями й експертами з реального бізнесу.

Для роботодавців – можливість здійснення підбору кандидатів з-поміж здобувачів освіти для формуванні якісного кадрового потенціалу, а також популяризація бренду компанії, взаємовигідні колаборації.

Основними напрямами роботи Центру кар’єри та працевлаштування ЕФ КНУ є:

  • Надання консультацій та інформації про ринок праці. ЦКП збирає та аналізує інформацію про ринок праці, щоб надавати студентам та випускникам університету актуальні поради та рекомендації щодо кар’єрних можливостей.
  • Організація профорієнтаційної роботи. ЦКП організовує воркшопи, тренінги, дні кар’єри та інші заходи, що допомагають студентам та випускникам університету зрозуміти свої цілі та визначити професійні інтереси та вміння, для знаходження роботи.
  • Підготовка до пошуку роботи. ЦКП проводить тренінги та семінари, які допоможуть студентам та випускникам університету бути готовими до інтерв’ю та навчитися писати резюме, висвітлюючи свої найкращі сторони.
  • Допомога у знаходженні роботи. ЦКП забезпечує студентів та випускників університету інформацією про вакансії (https://t.me/careersEF)
  • Розвиток навичок. Проведення семінарів та майстер-класів із запрошеними експертами та тренерами з розвитку професійних навичок, таких як ефективне спілкування, критичне мислення, аналітичні навички, планування та організація та інші. (Школа лідерства разом з Дія.Бізнес КНУ)
  • Забезпечення можливостей для стажування та практики. Організація стажування та практики для студентів та випускників університету на підприємствах та організаціях, для набуття практичного досвіду.

Пропонуємо здобувачам освіти:

► Інформаційну підтримку: інформування про відкриті вакансії, програми стажувань і практики.

► Консультаційні послуги: зустрічі з фахівцями й експертами ТОПових компаній, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку вакансій, проходження співбесіди, адаптації на робочому місці тощо.

► Профорієнтаційна робота: ознайомлення з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, методами й підходами адаптації до вимог роботодавців, інструментами для професійного самовизначення і розвитку hard & soft skills.

Пропонуємо роботодавцям:

■ Організацію і проведення кар’єрних івентів, майстер-класів, тренінгів, конкурсів та кейс-чемпіонатів.

■ Поширення інформації про відкриті вакансії, стажування, практики, а також про компанії, кар’єрні заходи.

■ Розробку та запуск партнерських навчальних курсів, спільних освітньо-професійних програм для здобувачів освіти (дуальна освіта).

■ Взаємовигідні колаборації: створення спільних центрів і лабораторій бізнесу, креативних просторів і зон для комунікації.