Проєкти

Центр кар’єри та працевлаштування економічного факультету проводить різноманітні проєкти, які спрямовані на допомогу студентам та випускникам у пошуку роботи, розвиток професійних навичок та вдосконалення кар’єрного потенціалу.

Ось деякі успішно реалізовані проєкти:

  • День кар’єри – ярмарка вакансій, де компанії можуть зустрітися зі студентами та випускниками факультету, представити можливості працевлаштування та надати інформацію про критерії відбору на роботу. А студенти можуть пройти співбесіду та дізнатися про можливості працевлаштування;
  • Проведення лекцій та майстер-класів з розвитку Soft навичок, таких як: ефективне спілкування, критичне мислення, техніка переговорів, робота в команді та ін.;
  • Проведення тренінгів з написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями;
  • Співпраця з роботодавцями для організації стажувань та практик, які допомагають студентам отримати реальний досвід роботи та застосувати свої знання на практиці.
  • Залучення випускників факультету до проведення зустрічей зі студентами, де вони розповідають про свій досвід працевлаштування та кар’єрного зростання.

ECONOMICS – ЗРОБИ КРОК НАЗУСТРІЧ ТВОЇЙ УСПІШНІЙ КАР’ЄРІ!

 

11-14 травня 2021 року на економічному факультеті у форматі онлайн-нетворкінгу відбувся ярмарок вакансій “День кар’єри ECONOMICS”. Традиційний кар’єрний івент у сучасному форматі.

11 надійних роботодавців з різними кар’єрними пропозиціями презентували можливості для професійного розвитку. Компаніями–учасниками стали: ANCOR, BDO, Credit Agricole Bank, EY, Genesis, HUAWEI, MasterCard, NEXIA DK, P&G, Roland Berger, Офіс з просування експорту України.

Студенти мали змогу ознайомитися з вакансіями для працевлаштування, стажування та практики від провідних міжнародних і вітчизняних компаній у Telegram чат-бот (Career ChatBot).

Також під час івенту відбулась CV прожарка – кожен студент міг надіслати своє резюме для оцінки. HRи компаній переглядали CV та допомагали позбавитись помилок в самопрезентації, підказували як їх виправити, щоб рекрутери звернули увагу саме на ваше CV, адже, CV – це шанс отримати роботу своєї мрії.

Також студенти долучилися до кар’єрних вебінарів та мотиваційних виступів від експертів компаній про успішний кар’єрний старт та професійний розвиток зі студентських років.

 

РОЗКЛАД КАР’ЄРНИХ ВЕБІНАРІВ

11 травня 2021

15:00 – вебінар “Кар’єра в міжнародній аудиторсько–консалтинговій компанії” (BDO).

16:30 – вебінар “Твій особистий бренд: коментарі від HR’а” (ANCOR).

 

12 травня 2021

15:00 – вебінар “Roland Berger – successful career start” (Roland Berger).

16:30 – воркшоп “CV Checking: створюй успішне резюме разом з Talent Acquisition Specialist компанії Genesis” (GENESIS).

18:00 – вебінар “Консалтинг у Mastercard Advisors” (Mastercard).

 

13 травня 2021

15:00 – вебінар “Effective CV writing by Roland Berger” (Roland Berger).

16:30 – вебінар “Credit Agricole – все починається тут!” (Credit Agricole Bank).

17:00 – онлайн-гра по логістиці “Product Supply Allocation” (P&G).

18:00 – вебінар “Комунікаційні навички в роботі” (EY).

 

14 травня 2021

15:00 – вебінар “Особиста ефективність або Як бути “невимушено” ефективним?” (NEXIA DK).

16:30 – вебінар “Кар’єра в «Хуавей Україна»: як потрапити до міжнародної компанії” (HUAWEI).

18:00 – вебінар “Як пройти відбір в міжнародну компанію: лайфхаки і особистий досвід” (P&G).

 

ECONOMICS: КАР’ЄРА ТОЧНО В ЦІЛЬ

 

10–11 листопада 2020 року на економічному факультеті відбувся традиційний День кар’єри ECONOMICS 2020, але у новому форматі. Організатором виступив Центр кар’єри та працевлаштування економічного факультету за підтримки СПЕФ.

Це був онлайн нетворкінгз кращими українськими та міжнародними компаніями, що підготували найкращі кар’єрні пропозиції для молоді. 10 компаній-роботодавців пропонували роботу, практику і стажування, ділилися своїм досвідом та підказками щодо працевлаштування. Серед них: BAT, EY, Genesis, KPMG, METRO Cash & Carry, P&G, PepsiCo, ProCredit Bank, Roland Berger та Райффайзен Банк Аваль (Райф).

Завдяки новому формату ECONOMICS 2020 були оновлені формати кар’єрних заходів. Інформацію про роботодавців-учасників і актуальні вакансії студенти отримували через чат-бот у Telegram(@CareerDay_bot.). Окрім цього, під час ‘face-to-face’ зустрічей з представниками та HRами компаній учасники мали змогу поставити запитання, презентувати своє резюме та дізнатися лайфхаки проходження відбору на програми стажувань.

Головною темою осіннього ECONOMICS 2020 стали soft skillsта їх розвиток в умовах дистанційного навчання і роботи. Під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі (жовтень, 2020) презентували оновлений ТОП-10 навичок, необхідних для роботи і розвитку кар’єри до 2025 року. Саме про ці навички через призму практичного досвіду дискутували під час вебінарів.

9 кар’єрних вебінарів протягом 9 годин – це був насичений корисною інформацією та інсайтами марафон від надихаючих спікерів – представників роботодавців.

Звісно, найактивніші та найбільш вмотивовані учасники були нагороджені дарунками. Подарунки отримали переможці кейсів від METRO Cash & Carry та Райффайзен Банк Аваль, а також студенти за найкращі запитання під час вебінарів (Genesis, ProCredit Bank, Roland Bergerта P&G). Дарунки з символікою КНУ від Центру кар’єри та працевлаштування економічного факультету отримали ті студенти, які відвідали найбільше вебінарів.

Це були два ГІПЕР насичених дні онлайн нетворкінгу з кар’єрними можливостями, новими знайомствами і професійними інсайтами.

 

ECONOMICS2020 в цифрах

10 компаній – учасники ECONOMICS– партнери економічного факультету

233 студенти – зареєстровані учасники ECONOMICS2020

455студентів – середня кількість слухачів кар’єрних вебінарів

40+ – середня кількість пропозицій від компаній по стажуванням і працевлаштуванню для студентів і випускників