Головна / Новини факультету / Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку теорії і практики обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування»

Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку теорії і практики обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування»

17 листопада 2023 року на економічному факультеті у Центрі Дія.Бізнес КНУ кафедра обліку та аудиту провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію для студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку теорії і практики обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування», яка була приурочена до Міжнародного дня бухгалтера.

 

З вітальним словом виступили:

Людмила АНІСІМОВА – к.ф.-м.н., доцент, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Богдан ЗАСАДНИЙ – д.е.н., доцент, завідувач кафедри обліку та аудиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вікторія ВОЛОТОВСЬКА – менеджерка з розвитку бізнес-відносин представництва АССА у Північній і Східній Європі.

Тетяна КАМЕНСЬКА – д.е.н., професор, Голова Аудиторської палати України.

Юлія ІВАХІВ – к.е.н., провідна фінансова аналітикиня компанії Corteva Agriscience, членкиня ACCA.

Роман ОСТАПЕНКО – к.ф-м.н., Голова Ради молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олена МИХАЛЬСЬКА – к.е.н., доцент, керівниця Центру «Дія.Бізнес» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Всього участь в конференції взяли понад 50 учасників, з яких 12 – виступили з доповідями та презентували результати своїх досліджень. Після кожного виступу відбувалася жвава дискусія, що продемонструвало актуальність обраних тем та високий рівень їх розкриття.

 

Конференція відбулась на найвищому рівні та у дружній атмосфері, і на завершення конференції усі учасники отримали пам’ятні подарунки від ACCA.

 

Вітаємо всіх учасників конференції та бажаємо їм подальших наукових звершень на благо розвитку нашої держави!

 

Разом до перемоги!

Слава Україні!