Воркшоп «Сила тайм-менеджменту» на економічному

Сьогодні на економічному вчилися опанувати силу володіння часом разом із Віталієм Паньковцем, бізнес-тренером, спеціалістом із навчання персоналу, доцентом кафедри соціальної психології, факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка.

Під час заходу в центрі Дія.Бізнес І КНУ учасники дізналися про тайм-менеджмент як спосіб підвищення власної продуктивності, провели швидкий скринінг своїх цілей, обговорили приховані особливості застосування ключових технік, як от Матриця Ейзенхауера, Принцип Парето, Правило 9 справ. До того ж, мали змогу зрозуміти, чому тайм-менеджмент може не давати очікуваний результат.

Ми дуже вдячні нашому спікеру пану Віталію за цікавий воркшоп, цінні знання та техніки. Адже наразі дуже важливо володіти силою тайм-менеджменту.

Захід проводився центром Дія.Бізнес І КНУ в межах проєкту The School for Future Leaders спільно з Студентським парламентом Економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Центром кар’єри та працевлаштування та Alumni Club EF. Фінансування надає Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США з Міжнародним центром «Meridian» як партнером із реалізації.