Головна / ALUMNI Club, Дія.Бізнес, Центр кар’єри та працевлаштування, Новини факультету / Воркшоп «Бренд особистості» для майбутніх лідерів

Воркшоп «Бренд особистості» для майбутніх лідерів

У вівторок, 31 жовтня, на економічному пройшов воркшоп «Бренд особистості», спікеркою якого виступила Катерина Дорошевська,  засновниця агенції персонального брендингу BECOME та експертка з напряму «Стратегічний PR та бізнес-комунікації» у Дія.Бізнес.

Під час заходу учасники дізналися, як перетворити свій імідж на потужний інструмент для досягнення своїх цілей, обговорили для чого потрібен персональний бренд та як збільшити кількість клієнтів і залучити інвесторів за його допомогою. До того ж, спікерка розповіла як розпочати власний бізнес за допомогою персонального бренду та як його посилювати.

Ми щиро вдячні пані Катерині за чудову комунікацію, за те, що ділитеся власними знаннями та досвідом. Сподіваємося, наші учасники вже в найближчому майбутньому застосовуватимуть здобуті знання на практиці.

Захід проводився центром Дія.Бізнес і КНУ в межах проєкту The School for Future Leaders спільно з Студентським парламентом Економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Центром кар’єри та працевлаштування та Alumni Club EF.

Фінансування надає Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США з Міжнародним центром «Meridian» як партнером із реалізації.