Головна / Дія.Бізнес, Новини факультету / Що собою являє LinkedIn і які можливості він пропонує

Що собою являє LinkedIn і які можливості він пропонує

Для сучасного бізнесу важливо тримати руку на пульсі та слідкувати за трендами. Мабуть, кожен вже чув про важливість  LinkedIn для підприємства. Що собою являє LinkedIn і які можливості він пропонує? Чому зараз важливо бути в цій соцмережі?

Центр Дія.Бізнес у КНУ запрошує вас долучитися до англомовного онлайн-заходу, щоб дізнатися відповіді на питання:
—  Які можливості LinkedIn будуть для вас корисними?
—  З чого почати свій шлях у LinkedIn?
—  Що робити, а чого уникати, щоб отримувати задоволення від користування ним?

Захід проведе Agnieszka Czmyr-Kaczanowska — співзасновниця, віце-президентка Фонду та порталу www.mamopracuj.pl. Генеральна директорка та співзасновниця жіночого банку талантів Talenti.pl. Менеджерка із брендингу роботодавців, ентузіаст Diversity & Inclusion та лідерства за місією. Лауреат нагород, серед яких: Puls Biznesu — 100 Business Women 2020, Forbes Women — 100 Women 2021, FOB Award «People Changing Business» 2021, Leader of Equal Business — Посольство Великої Британії та Асоціація Жіночого Конгресу, а також визнання як Tech Distruptor від Master & Robots Award 2022.

Чекаємо на вас 14 березня о 15:00. Івент відбудеться онлайн на платформі Zoom англійською мовою. Захід абсолютно безкоштовний за умовою попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/tiNs2je9w91jUhD76