Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТКИ АНІСІМОВОЇ Л.А. В СААРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (НІМЕЧЧИНА)

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТКИ АНІСІМОВОЇ Л.А. В СААРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (НІМЕЧЧИНА)

У межах проєкту «Україна цифрова. Забезпечення академічних успіхів під час кризи (2022)» Німецької служби академічних обмінів German academic exchange service (DAAD) заступниця декана економічного факультету з наукової роботи та міжнародного співробітництва, к.ф.-м.н., доц. Анісімова Людмила Анатоліївна пройшла міжнародне наукове стажування у Саарському університеті (Saarland University) (м. Саарбрюккен, Німеччина). Метою проєкту є розробка та удосконалення онлайн курсів для закладів вищої освіти в Україні, створення та розвиток освітньої платформи для цифровізації німецької та української вищої освіти.

Під час стажування Анісімова Л.А. брала участь у конференції Transform for Europe conference „Entrepreneurship & Innovation“ (м. Саарбрюккен, Німеччина), воркшопі зі стартапів і буткемпі, присвячених здобуттю і розвитку практичних навичок розробки інноваційних навчальних курсів і стартапів.