Засідання круглого столу “Академічна доброчесність: must have”

22 грудня 2021 року на кафедрі страхування, банківської справи та ризик-менеджменту відбулося засідання круглого столу “Академічна доброчесність: must have”, в якому взяли участь 38 учасників.

Засідання розпочалося зі вступного  слова завідувача кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту д.е.н., професора Наталії Приказюк, яка наголосила на актуальності тематики круглого столу. Активну участь у заході прийняли д.е.н., професор Сергій Кузьменко (Університет соціальних наук, м. Лодзь, Польща), Ольга Бершадська (керівниця Центру забезпечення якості освіти НаУКМА, фасилітаторка, тренерка з викладацької майстерності) та Дарія Щеглюк (керівниця відділу забезпечення якості освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка). До обговорення проблемних питань також активно долучалися гаранти освітніх програм, науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти.

Щиро дякуємо спікерам круглого столу, модератору д.е.н., доценту Наталії  Версаль та всім учасникам заходу за активну участь!