Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / Співпраця триває : кафедра фінансів з Норд університетом провели семінар MOPP на тему «First drafts of research projects»

Співпраця триває : кафедра фінансів з Норд університетом провели семінар MOPP на тему «First drafts of research projects»

Вже 5 рік поспіль кафедра фінансів разом з Норд університетом успішно реалізує програму подвійного дипломування за ОР «Магістр».

2 грудня 2021 року на економічному факультеті для студентів магістратури освітньої програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору»  було проведено 3-й семінар MOPP на тему «First drafts of research projects».

У роботі семінару взяли участь викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка: проф. Ігор Лютий, доц. Марія Кнір, доц. Наталія Мєдвєдкова, доц. Юлія Петленко, доц. Наталія Погрібна, доц. Євгенія Носова, доц. Наталія Плєшакова, ас. Анна Карпич, Норд Університету: проф. Анатолій Бурмістров, доц. Вероніка Вакуленко та доц. Чамара Куруппу  та  Університету Тарту: проф. Томас Халдма.

Під час роботи семінару студенти-магістри презентували результати роботи над магістерськими дипломами та мали можливість отримати рекомендації від викладачів та інших студентів.

Викладачі та студенти вдячні норвезьким партнерам за плідну співпрацю та роботу. Студентам-магістрам бажаємо натхнення та успіхів у написанні магістерської роботи!