Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Фінансів, Новини факультету / СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ НАСЛІДКИ КОРОНАКРИЗИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ НАСЛІДКИ КОРОНАКРИЗИ

2 грудня 2021р. в Центрі Разумкова відбулася фахова дискусія з приводу презентації дослідження «Соціально-економічні наслідки коронакризи» в рамках проєкту «СOVID-19: наслідки, виклики та можливості для України». Дослідження  присвячене аналізу ефективності державних антикризових заходів, спрямованих на попередження негативного впливу пандемії, спричиненої COVID-19 на соціально-економічні та інституційні процеси в Україні та на соціальне самопочуття громадян.

Вступним слово фахову дискусію відкрив президент Центру Юрій ЯКИМЕНКО. Презентувала дослідження  провідний експерт соціальних і гендерних програм Центру Ольга ПИЩУЛІНА.

У дискусії взяв участь доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, позаштатний науковий консультант з економічних питань Центру Разумкова, професор кафедри фінансів Захарій ВАРНАЛІЙ, який дав високу оцінку інформаційно-аналітичної доповіді, звернув увагу на негативний синергетичний ефект коронакризи в Україні, що пов’язано з пандемією та гібрідної війною. Було зроблено наголос на активізацію досліджень соціальної безпеки держави, суспільства та людини. Також було акцентовано на інституціонально-правове, інституціонально-організаційне та інституціонально-кадрове забезпечення заходів щодо боротьби з пандемією.

Учасниками дискусії також були: професор кафедри Оксана ЧЕБЕРЯКО та асистент кафедри Анна КАРПИЧ.