Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Студенти ОП «Економіка» (мова навчання англ.) та «Економіка та економічна політика» взяли участь у Дні кар’єри «Economics 2021»

Студенти ОП «Економіка» (мова навчання англ.) та «Економіка та економічна політика» взяли участь у Дні кар’єри «Economics 2021»

Студенти бакалаврату ОП «Економіка» (мова навчання англ.) та «Економіка та економічна політика» та магістри ОП «Економіка та економічна політика» кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки в межах Форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка» взяли участь у Дні кар’єри «Economics 2021» на економічному факультеті. Цьогоріч день кар’єри відбувся в змішаному форматі, що передбачало проведення першого дня осіннього ярмарку вакансій з представниками провідних вітчизняних та зарубіжних компаній в холі економічного факультету, де студенти мали змогу вживу поспілкуватися з кращими роботодавцями, познайомитися з діяльністю ТОПових компаній, дізнатися про відкриті вакансії, програми стажувань або практики для молодих фахівців та взяти участь у конкурсах та вікторинах від компаній-учасниць. Другий день «Economics 2021» проходив 01.10 21 року онлайн у форматі кар’єрних вебінарів від Райффайзен Банку Аваль, Національного банку України та Blackshield Capital.

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки висловлює глибоку вдячність керівництву економічного факультету та Центру кар’єри та працевлаштування економічного факультету за таку чудову можливість для студентів.