ECONOMICS: КАР’ЄРА ТОЧНО В ЦІЛЬ

10–11 листопада 2020 року на економічному факультеті відбувся традиційний День кар’єри ECONOMICS 2020, але у новому форматі. Організатором виступив Центр кар’єри та працевлаштування економічного факультету за підтримки СПЕФ.

Це був онлайн нетворкінгз кращими українськими та міжнародними компаніями, що підготували найкращі кар’єрні пропозиції для молоді. 10 компаній-роботодавців пропонували роботу, практику і стажування, ділилися своїм досвідом та підказками щодо працевлаштування. Серед них: BAT, EY, Genesis, KPMG, METRO Cash & Carry, P&G, PepsiCo, ProCredit Bank, Roland Berger та Райффайзен Банк Аваль (Райф).

Завдяки новому формату ECONOMICS 2020 були оновлені формати кар’єрних заходів. Інформацію про роботодавців-учасників і актуальні вакансії студенти отримували через чат-бот у Telegram(@CareerDay_bot.). Окрім цього, під час ‘face-to-face’ зустрічейз представниками та HRами компаній учасники мали змогу поставити запитання, презентувати своє резюме та дізнатися лайфхаки проходження відбору на програми стажувань.

Головною темою осіннього ECONOMICS 2020 стали soft skillsта їх розвиток в умовах дистанційного навчання і роботи. Під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі (жовтень, 2020) презентували оновлений ТОП-10 навичок, необхідних для роботи і розвитку кар’єри до 2025 року. Саме про ці навички через призму практичного досвіду дискутували під час вебінарів.

9 кар’єрних вебінарів протягом 9 годин – це був насичений корисною інформацією та інсайтами марафон від надихаючих спікерів – представників роботодавців.

Звісно, найактивніші та найбільш вмотивовані учасники були нагороджені дарунками. Подарунки отримали переможці кейсів від METRO Cash & Carry та Райффайзен Банк Аваль, а також студенти за найкращі запитання під час вебінарів (Genesis, ProCredit Bank, Roland Bergerта P&G). Дарунки з символікою КНУ від Центру кар’єри та працевлаштування економічного факультету отримали ті студенти, які відвідали найбільше вебінарів.

Це були два ГІПЕР насичених дні онлайн нетворкінгу з кар’єрними можливостями, новими знайомствами і професійними інсайтами.

Було драйвово, насичено та пізнавально!

Але не сумуйте!

Вже навесні 2021 ECONOMICS повернеться знову, щоб запропонувати студентам і випускникам економічного факультету ще більше кар’єрних можливостей, цікавих кейсів і корисних знань.

 

ECONOMICS2020 в цифрах

10 компаній – учасники ECONOMICSпартнериекономічного факультету

233 студенти – зареєстровані учасники ECONOMICS2020

455студентів – середня кількість слухачів кар’єрних вебінарів

40+ – середня кількість пропозицій від компаній по стажуванням і працевлаштуванню для студентів і випускників