Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

11 квітня 2019 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».

У фіналі конкурсу наукові роботи презентували 22 студенти із 19 закладів вищої освіти України.  Загалом галузевій конкурсній комісії було подано 84 наукові роботи від 88 учасників.

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка представляла магістр кафедри екологічного менеджменту та підприємництва  Єлизавета Мельничук.

Вітаємо Єлизавету, яка здобула Диплом ІІ ступеняза наукову роботу «Підвищення ефективності поводження з відходами аграрних підприємств».

Дякуємо к.т.н., асистенту Нікітченко Юлії Станіславівні за керівництво науковою роботою та Єлизаветі за гідне представлення нашого університету на всеукраїнському рівні!

Бажаємо подальших наукових звершень та перемог!