Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Криптовалюта в системі фінансової безпеки держави

Криптовалюта в системі фінансової безпеки держави

27 лютого 2019 року відбулося чергове засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів «Фінансова безпека України в умовах глобалізації».

З вступною промовою на засіданні виступив керівник наукового гуртка д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри фінансів Варналій З.С. У своєму виступі керівник наукового гуртка звернув  увагу на системні реальні та потенційні загрози фінансовій безпеці України на сучасному етапі.

В роботі наукового гуртка взяли участь студенти 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит», а також студенти 1 та 2 курсу магістратури освітніх програм «Менеджмент державних фінансів» і «Корпоративні фінанси».

На засіданні наукового гуртка були присутні викладачі кафедри фінансів: доктор історичних наук, професор кафедри фінансів Чеберяко О.В., к.е.н, доцент Кнір М.О., к.е.н, асистент Плєшакова Н.А., аспірант кафедри – Ювженко Н.М.

З науковою доповіддю «Криптовалюта – ера і сфера фінансових новацій: питання фінансової безпеки держави» виступила доктор історичних наук, професор кафедри фінансів Чеберяко О.В. Також з науковим повідомленням на тему «Криповалюта – наступна еволюційна ступень грошей» виступив студент 2 курсу магістратури освітньої програми «Корпоративні фінанси» – Мехед Андрій.

По завершенню доповідей відбулася жвава дискусія з питань особливостей та ризиків ринків криптовалют, в якій взяли участь викладачі кафедри фінансів та студенти, зокрема: Ткачук Євгеній, Кошелєв Ілля, Мендрик Діана та інші.