Головна / Кафедра Економіки Підприємства / Участь членів кафедри економіки підприємства у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа» у Польщі

Участь членів кафедри економіки підприємства у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа» у Польщі

З 8 жовтня по 2 листопада 2018 року д.е.н., професор Грішнова Олена Антонівна та к.е.н., доцент Мірошниченко Ольга Юріївна брали участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа». Мета проекту – формування нової генерації наукових кадрів у системі вищої освіти України.

Захід було організовано за участю факультету «Вільних мистецтв і наук» («Artes Liberales») Варшавського університету, фонду «Інститут «Artes Liberales» (Варшава, Польща) у співпраці зі Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики».

Участь у програмі передбачала курс тренінгів та індивідуальних консультацій на базі двох провідних ЗВО Польщі: Варшавського університету та Ягелонського університету в Кракові, підготовку та презентацію мікропроектів перед експертною групою, до складу якої увійшли генеральний директор Директорату вищої освіти Олег Шаров, декан факультету «Artes Liberales» Варшавського університету Роберт Сухарський та керівник проекту Тарас Фініков.

Висловлюємо слова вдячності організаторам проекту за змогу отримати потужні знання та безцінний досвід, керівництву університету та факультету – за підтримку!

Захист реалізованих мікропроектів відбудеться у травні 2019 року в м. Київ.