Головна / Новини факультету / День відкритих дверей на економічному факультеті

День відкритих дверей на економічному факультеті

9 листопада 2018 року Економічний факультет гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів, які завітали на День відкритих дверей.

З вітальним словом виступила декан економічного факультету д.е.н., професор Анжела Іванівна Ігнатюк.

Керівник Консультаційного центру для абітурієнтів к.е.н., асистент Світлана Олександрівна Шибіріна ознайомила гостей з перевагами навчання на економічному факультеті: лідерською позицією факультету у “зарплатному рейтингу закладів вищої освіти” за економічними спеціальностями, досвідом організації стажування студентів у провідних національних та міжнародних компаніях із перспективою подальшого працевлаштування, можливістю долучитися до міжнародних освітніх проектів і програм.

Відповідальні секретарі приймальної комісії ОС-Бакалавр – д.е.н. доцент Галина Олександрівна Чорноус і ОС-Магістр – к.е.н. доцент Тетяна Олександрівна Мурована представили підсумки вступної кампанії 2018 року та особливості вступної кампанії 2019 року.

Завідувач кафедри іноземних мов к.ф.н., доцент Микола Васильович Петровський ознайомив гостей із широкою палітрою іноземних мов, викладання яких для студентів економічного факультету забезпечують викладачі кафедри.

Також голова профбюро студентів – Марія Дмитрівна Чубенко та голова студентського парламенту – Антон Ігорович Ільїчов проінформували майбутніх колег про діяльність органів студентського самоврядування економічного факультету.

Наприкінці загальних зборів бажаючі змогли ознайомитися з інформаційними стендами та поспілкуватися з викладачами кафедр економічного факультету.

За матеріалами Прес-центру економічного факультету