Головна / Кафедра Економічної Кібернетики, Новини факультету / Студент економічного факультету вийшов у фінал світового чемпіонату з фінансового моделювання Modeloff 2018

Студент економічного факультету вийшов у фінал світового чемпіонату з фінансового моделювання Modeloff 2018

Modeloff – світовий чемпіонат з фінансового моделювання, базою якого є використання поглиблених навиків Excel для рішення складних фінансових питань та кейсів. Завдання в рамках чемпіонату також вимагають достатній рівень знань з фінансів та статистики. Проте більша частина учасників – це досвідчені професіонали, які працюють у сфері, що вимагає від них використання даного інструментарію кожного дня. У першому раунді учасники вирішують завдання без обмеження в часі, проте у другому – їм надається всього лише 3 години для вирішення десяти  мікрозадач та побудови трьох моделей, що вимагає від кращих учасників оптимізації часу на рішення завдань.

Студент 1 курсу магістратури освітньої програми «Економічна кібернетика» Богдан Якимчук   став одним із 16 переможців  світового чемпіонату Modeloff 2018 і візьме участь у фіналі, що відбудеться у Лондоні 1-3 грудня 2018 р.

З повною інформацією про учасників фіналу можна ознайомитись за посиланням