Головна / Новини факультету / Участь економічного факультету у ювілейній освітянський виставці

Участь економічного факультету у ювілейній освітянський виставці

24 жовтня 2018 року Економічний факультет прийняв участь у Х міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та VIII міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Під час заходу, у рамках роботи виставкової та профорієнтаційної платформи Київського національного університету  імені Тараса Шевченка, майбутні абітурієнти мали нагоду отримати вичерпну інформацію щодо: діючих освітніх програм                           ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» за всіма спеціальностями економічного факультету; підсумками вступної кампанії 2018 року та мали нагоду проконсультуватися  щодо Вступної кампанії – 2019; участі у міжнародних проектах та програмах; позицією у «Зарплатному рейтингу вишів» за економічними спеціальностями; перспективами працевлаштування у найкращих компаніях України та світу, можливістю стажування в державних установах, національних та міжнародних компаніях; студентського життя, відпочинку та спорту, організації дозвілля студентськими органами самоврядування факультету.

Дякуємо за посилення профорієнтаційної роботи факультету викладачів – Михальську О.Л. (кафедра обліку та аудиту) та Шибіріну С.О. (кафедра статистики та демографії), – та представників Центру комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вітаємо Київський національний університет імені Тараса Шевченка із Почесним званням «Лідер інновацій в освіті» у номінації «Інновації в підвищенні якості освіти».

 

 

З повагою,   

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету