Головна / test / Каф.менеджменту / Вікторія ПОДЧЕРНЯЄВА

Вікторія ПОДЧЕРНЯЄВА

Вікторія Подчерняєва – випускниця ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування» (2019-2021), бакалавр і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Отримавши освітній ступінь бакалавра менеджменту за ОП «Менеджмент організацій» (2015-2019) Київського національного університету імені Тараса Шевченка, я мала повну впевненість, що хочу продовжити навчання саме на рідній кафедрі. Викладачі, з якими я мала нагоду співпрацювати, – це фахівці своєї справи! Проте, для мене важливо мати змогу отримувати як професійний, так і життєвий досвід. На кафедрі менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності весь викладацький склад завжди готовий підтримати і надати необхідну пораду у будь-який період вашого студентського життя. Наразі сучасний світ потребує Менеджерів, які зможуть допомогти урівноважити бізнес та вивести команди на новий рівень взаємодії завдяки отриманим знанням, умінням та навичкам. Саме тому я без жодних сумнівів продовжила навчання на обраній програмі магістерської підготовки.

Ми не можемо розмовляти про майбутнє, коли не маємо чіткої  стратегії. Тому я вдячна, що на ОНП “Менеджмент організацій і адміністрування” є дисципліна «Стратегічний контролінг». Особлива подяка розробнику курсу – доценту Балану Валерію Григоровичу, з яким ми маємо опубліковані статті та перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Як тільки ми з колегами по навчанню дізналися, що у нас буде можливість отримати досвід по розробці навчальних проектів у межах дисципліни «Управління проектами та отримати професійну кваліфікацію «менеджер проектів», то ніхто з нас не задумався ні на хвилину. Адже, взяти участь у такому масштабному проекті – це велика нагода, якою обов’язково необхідно скористатися. Завдяки професійним компетентностям нашого викладача, доцента Приймака Василя Михайловича вся наша академічна  група мала можливість взяти участь у різних проектах. Я рекомендую усім своїм колегам, які наразі навчаються на ОНП “Менеджмент організацій і адміністрування” або думають щодо приєднання до цієї програми,  обов’язково взяти участь у розробці навчальних проектів.

Наші заняття з дисципліни Innovation management – це не лише можливість покращити навички спілкування професійною англійською мовою, але і можливість отримати колосальні знання щодо ситуацій у різних країнах. Завдяки доценту Петровському Миколаю Васильовичу дисципліна завжди наповнена лише новітнім матеріалом, але й дає змогу студентам поглиблювати знання щодо країн-сусідів для розвитку комунікативних навичок і  покращення вітчизняного бізнесу у майбутньому.

За допомогою дисципліни «Консалтинг», до таємниць якої нас долучила доцент Ковальська Кристина Валентинівна, мої колеги та я отримали можливість для додаткового професійного зростання.

Завдяки доценту Ситницькому Максиму Васильовичу та к.е.н. Вікуловій Альоні Олеговні на заняттях із дисципліни «Сучасні концепції лідерства» ми отримали ширше розуміння сучасного менеджменту та сучасних Гуру менеджменту.

Я вдячна доценту Кухті Павлу Володимировичу та доценту Корніловій Ірині Миколаївні за те, що зараз використовую вміння, отримані під час наших практичних занять із дисциплін «Управління інвестиційним портфелем» та «Управління патентно-ліцензійною діяльністю».

Коли ми говоримо про кафедру менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, то йдеться про команду, це все про реальне університетське життя. І як кожна команда, моя рідна кафедра має Професорку, яка для багатьох (і для мене особисто) є втіленням професіоналізму у своїй справі, – це професор Жилінська Оксана Іванівна. Я бажаю усім своїм колегам зустрітися із цим Викладачем у процесі навчання, адже саме Оксана Іванівна навчить вас необхідним для сучасних професіоналів навичкам. Я навчилася працювати у команді. Не лише слухати, але й чути. Один із моїх найулюбленіших крилатих висловів, якими ділилася з нами Оксана Іванівна, – я продовжую вчитися працювати в умовах невизначеності.

Наприкінець я обов’язково скажу, що родина менеджерів чекає всіх бажаючих приєднатися й отримати нові знання і професійні компетентності. Кафедра менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності стане для вас опорою й підтримкою не лише на роки навчання, але і на усе майбутнє професійне життя! Бажаю успіхів!