Головна / test / Каф.менеджменту / Вікторія МУРАВСЬКА

Вікторія МУРАВСЬКА

Вікторія Муравська  – випускниця ОНП “Менеджмент організацій і адміністрування” (2018-2020), бакалавр фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Завершуючи навчання в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за спеціальністю фінанси, я, не вагаючись, обрала спеціальність за покликом серця, і довгих вагань вибору університету не було, адже отримати якісну менеджерську освіту хотіла саме в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. На етапі подачі документів було хвилювання через іншу спеціальність, проте під час консультацій нам було надано достатньо інформації та додаткових матеріалів, аби якісного підготуватися до вступного іспиту.

Навчання на магістратурі проходило досить інтенсивно: всього за семестр я отримувала велику кількість якісної та практичної інформації, яку і дотепер використовую у професійному розвитку. Кожен із предметів надав саме ті Hard Skills, що були успішно  схвалені як українськими, так і міжнародними компаніями. Були також і додаткові можливості розвитку моїх Soft Skills через участь у різноманітних конкурсах як у рамках навчальних дисциплін, так і міжнародних. Мені пощастило приєднатися до Big Idea Challenge – амбітного міжнародного проекту British Counsil. Разом із Ситницьким Максимом Васильовичем була доведена до ідеалу презентація нашої ідеї, що вразило експертів  конкурсу.

Наразі, працюючи у Міністерстві цифрової трансформації України над потужним українським проектом цифровізації країни – Дія, де професійні компетентності надважливі, щодня засвідчую їх практичну реалізацію та вдосконалення. І кожного дня я вдячна рідному університету за можливість стати частиною великої надпотужної родини, яка відбудовує економіку України