Головна / Наука / Міжнародні наукові конкурси / Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2021-2022 н.р.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2021-2022 н.р.

Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації Економіка та економічна політика у 2021 році

 30 жовтня 2021 року за ініціативи кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки на економічному факультеті в межах  ІІ ФОРУМУ EFBM «Зміни. Адаптація. Нова економіка» відбувся заключний етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика».

Підсумкову науково-практичну конференцію відкрили та привітали учасників  Голова міжвузівської конкурсної комісії, професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, д.е.н. Надія Іванівна Гражевська та гарант ОП «Еconomics» д.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Баженова Олена Володимирівна.

З результатами першого туру Конкурсу на підсумкову конференцію було запрошено 14 студентів з України, Казахстану, Польщі, Болгарії та Узбекистану.

Результати другого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика: https://www.efbm.org/konkurs/

Дякуємо Голові оргкомітету конкурсу, декану економічного факультету  д.е.н., професору Ігнатюк Анжелі Іванівні за сприяння та підтримку в проведенні конкурсу. Вітаємо  переможців  та  бажаємо  їм професійного  зростання  і  нових звершень на науковій ниві!