Фато Шароян

Фато Шароян – випускник магістерської програми «Міжнародна економіка» (2015 – 2017). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

Після успішного завершення навчання на бакалаврській ОП «Міжнародна економіка» я досить чітко вирішив для себе продовжити навчання на магістерській програмі за цією ж ОП на кафедрі Міжнародної економіки та маркетингу. Ключовою причиною прийняття такого рішення був саме викладацький склад кафедри міжнародної економіки та маркетингу. Їх професіоналізм, методи викладання та індивідуальний підхід до кожного студента викликали захват та відчуття підтримки.

Магістерська ОП «Міжнародна економіка» насправді лише посилила мої позитивні враження від навчання на економічному факультеті на кафедрі Міжнародної економіки та маркетингу. Досить приємно та важливо було відчувати як навіть самі викладачі з кожним разом намагались самовдосконалюватись аби надати якісне навчання студентам. Це відображалось їх індивідуальним та професійним розвитком, постійним підвищенням кваліфікації та унікальними методами ведення навчального процесу.

Для мене дана програма допомогла отримати вагомий багаж навичок та умінь, які насправді отримали широке застосування у подальшому житті та професійному розвитку. На сьогоднішній день я працюю керівником відділу маркетингу у Фонді тактичних інвестицій в структурі Смарт Холдингу та у своїй роботі відчуваю на скільки важливим та цінним є той досвід та фундамент у вигляді освіти, яку отримав на Економічному факультеті.

Після завершення магістерської освітньої програми «Міжнародна економіка» я прийняв для себе важке та важливе рішення продовжити навчання за PhD програмою за спеціальністю Економіка на кафедрі Міжнародної економіки та маркетингу. Головною причиною такого кроку є бажання в майбутньому також мати можливість ділитися отриманими знаннями та практичними навичками з студентами. Якоюсь мірою це дозволить мені віддячити усіх моїх викладачів за їх вклад у мій розвиток та навчання, продовживши їх важливу місію.

Я дуже вдячний Економічному факультету та кафедрі Міжнародної економіки та маркетингу за якісне навчання та незабутнє студентське життя!