Дитріх Вальтер

доктор, професор, завідувач кафедри з німецького боку

Доктор Дітріх Вальтер, 1942 р. народження, є успішним і відомим в Німеччині та інших країнах світу підприємцем, консультантом у сфері менеджменту, лізингу, біржового й фінансового бізнесу, а також меценатом.
Започаткував використання у бізнесі, наукових дослідженнях, освіті сучасних, нетрадиційних, прогресивних методів та підходів, створив кредитну карту для стимулювання торгівлі.
Доктор Дітріх Вальтер є автором більше десяти наукових праць, у тому числі монографій з проблем перспективного розвитку екологічно чистих («зелених») економіки, бізнесу, технологій, туризму.

Виступає консультантом різних урядових та підприємницьких структур, постійно ділиться набутим досвідом на численних міжнародних конференціях, семінарах, нарадах.
В 2000 р. заснував Школу бізнесу та інформаційних технологій (ВІТS) в м. Ізерлоні (Німеччина), яка 2008 р. була інтегрована в одну з найбільших у світі освітню організацію Laureate Іnc, США.

Активно підтримує реформування вищої освіти для забезпечення стабільного економічного розвитку суспільства, сприяє поширенню передового досвіду, нових виробничих технологій та сучасних освітянських навчальних програм у Східну Європу, Центральну та Південну Америку.

У жовтні 2009 р. Дитріху Вальтеру присвоєно Почесне звання професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З грудня 2009 р. виконує обов’язки завідувача кафедри екологічного менеджменту та підприємництва з німецького боку.