Аліна БАГРІН

Аліна Багрін – випускниця ОНП “Менеджмент інноваційної діяльності” (2019-2021), бакалавр менеджменту Миколаївського національного аграрного університету.

Зараз існує бачення, що освіта втратила свою актуальність, і вже не настільки важливо мати диплом, що навчання в університеті – це просто трата часу. Особисто про себе скажу, я дуже рада, що закінчила магістратуру саме у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, і це було одне з найбільш правильних рішень у моєму житті.

Спочатку було досить складно, оскільки ступінь бакалавра я отримала в іншому ЗВО. І звичайно, рівень освітньої програми був набагато вищим і складнішим. Дуже гарно пам’ятаю свої хвилювання на початку навчання в магістратурі: як мені вдасться адаптуватися в новому середовищі? Проте, завдяки отриманій підтримці первинні труднощі вдалося подолати, і з найпершого дня в мене не виникало відчуття, що я новенька. Дуже дякую за це кафедрі менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності!

Навчання в магістратурі в Університеті відкрило переді мною багато можливостей. Я познайомилася з приголомшливими людьми, отримала системні, глибокі, комплексні знання та навички за обраною спеціальністю та освітньою програмою. Це дозволило мені потрапити на стажування до міжнародної компанії «Роберт Бош ЛТД», по завершенню якої мене запросили до відділу маркетингу комунікацій. Наочний приклад роботи компанії, її управлінських процесів і набутий досвід у сукупності допомогли мені зрозуміти, де я хочу себе реалізувати набути професійні компетентності. Інноваційні рішення поставлених завдань через комунікацію з людьми, генерування креативних ідей і залучення в процес їх реалізації – все це про мене. У результаті зараз я працюю в PR відділі ГК «Прометей».