Головна / Новини факультету / Відбувся весняний КНУ Ехро

Відбувся весняний КНУ Ехро

В суботу, 18 травня, економічний факультет взяв участь у традиційному загальноуніверситетському дні відкритих дверей КНУ імені Тараса Шевченка. Захід відбувся під гаслом КНУ – СИЛА ТВОЄЇ УНІКАЛЬНОСТІ!
Весняний #КНУЕхро дозволив кожному учаснику заходу відчути себе частиною родини Університету, якому цьогоріч виповнюється 190 років. Спілкування з викладачами кафедр, гарантами та студентами-консультантами сприяло представленню освітніх можливостей ЕФ абітурієнтам та їх батькам. Гостям було презентовано бакалаврські та магістерські освітні програми за спеціальностями  051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля.

Виставкові та профорієнтаційні платформи, фахові консультації про перспективи престижної роботи та успішної кар’єри, напрями професійного зростання, конкурси за участі Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у КНУ та знайомство з діяльністю СПЕФ зробили цей день насиченим та цікавим.

♥️ Зичимо майбутнім абітурієнтам успішного складання НМТ і ЄВІ/ЄФВВ та бажаємо стати частиною дружньої родини економічного факультету!