Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки / Фокус-група для студентів та викладачів економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка із військовою психологинею Оксаною Бєльською на тему: “Екологічне спілкування з ветеранами та військовими”

Фокус-група для студентів та викладачів економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка із військовою психологинею Оксаною Бєльською на тему: “Екологічне спілкування з ветеранами та військовими”

15 лютого 2024 року відбулася важлива подія для студентів та викладачів економічного факультету КНУ. Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки спільно із військовою психологинею та учасницею бойових дій, Оксаною Бєльською, провела фокус-групу на тему: “Екологічне спілкуванню з ветеранами та військовими”.

На зустрічі були присутні  здобувачі освіти ОП “Економіка та економічна політика”, а також доцент кафедри, к.е.н., доцент Ганна Матвіївна Лозова. Студенти, чиї родичі та близькі нині служать в Збройних Силах України, мали можливість відкрито обговорити питання, які їх хвилюють,  із військовою психологинею та отримати професійні відповіді.

Оксана Бєльська поділилася корисними порадами та провела майстер-клас з ефективного спілкування з рідними та близькими, які повернулися з війни.

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки висловлює щиру вдячність Оксані Бєльській за важливу ініціативу та сприяння психологічному здоров’ю, стресостійкості  наших студентів. Університет – це спільнота, що підтримує один одного.