Головна / Кафедра Іноземних Мов / Підтримка професійного зростання вчителів англійської мови з усієї України

Підтримка професійного зростання вчителів англійської мови з усієї України

Наприкінці січня 2024 року, в рамках наукового стажування, завідувачка кафедри іноземних мов Ірина Діденко та доцентка  Анастасія Сизенко взяли участь у проведенні тренінгу першої когорти фасилітаторів майбутніх спільнот вчителів англійської мови, що є важливою частиною нової програми Британської Ради «SWITLO – Skills and Well-Being in Teacher Learning Opportunities».
Представниці економічного факультету залучені до команди тренерів, які підтримали запуск проєкту в Кракові (Польща). В рамках заходу вони співпрацювали з консультанткою проєкту Клер Рос щодо розробки матеріалів для фасилітаторів груп професійної майстерності. Тренерки надавали рекомендації, брали участь у роботі фокус-групи й власне провели тренінг для  вчителів англійської мови, майбутніх фасилітаторів груп професійної майстерності з усіх регіонів України, які в подальшому розбудовуватимуть
професійні спільноти вчителів англійської мови у своїх школах та громадах.
Проєкт SWITLO є частиною тривалої співпраці з Британською Радою і є продовженням курсу «Викладання та навчання у важкі часи», який був створений для допомоги українським вчителям англійської мови організувати навчальний процес для своїх учнів під час війни.