Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / Споживча поведінка студентської молоді на ринку рефейшен-товарів групи «Одяг, взуття та аксесуари»

Споживча поведінка студентської молоді на ринку рефейшен-товарів групи «Одяг, взуття та аксесуари»

Рефейшен-товари, або товари, що були повторно введені в обіг (відомі також як секонд-хенд), відіграють важливу роль у формуванні більш сталого та відповідального споживання в сучасних умовах. Термін “рефейшен” робить акцент на раціональній поведінці та екологічній свідомості споживачів, підкреслюючи їхнє прагнення до більш осмисленого вибору товарів. Сучасний світ стикається з гострою проблемою перевиробництва та надмірного споживання, що призводить до значного навантаження на навколишнє середовище. Рефейшен-товари відіграють ключову роль у мінімізації цього впливу, пропонуючи альтернативу традиційному споживанню та сприяючи культурі повторного використання. Це не лише зменшує потребу у виробництві нових товарів, але й сприяє збереженню ресурсів, зниженню викидів вуглецю та зменшенню кількості відходів. Особливо актуальним це стає для молодого покоління, яке все більше усвідомлює свою відповідальність за майбутнє країни та планети, прагне до сталого способу життя. Студентська молодь, будучи активними прихильниками моди та інновацій, шукає способи вираження своєї індивідуальності через унікальні та екологічно чисті рішення, які пропонує ринок рефейшен-товарів.

В звіті представлено результати 7 академічного маркетингового дослідження поведінки покупців, здійсненого громадською організацією «Об’єднання маркетологів України» у співпраці з кафедрою маркетингу і бізнес-адміністрування Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Результати дослідження стануть в нагоді всім зацікавленим особам, організаціям споживачів, професійним бізнес-об’єднанням, урядовим органам, надаючи їм надійну інформаційну основу для розуміння сучасних тенденцій в споживчій поведінці студентської молоді на ринку рефейшен-товарів групи «Одяг, взуття та аксесуари» та прийняття виважених управлінських рішень.

Звіт за посиланням.