Головна / Новини факультету / На економічному відбулося відкриття Academic Hub Pivdenny

На економічному відбулося відкриття Academic Hub Pivdenny

? На економічному 6 лютого відбулося відкриття освітнього простору Academic Hub Pivdenny. Це сучасний майданчик для дискусій та обміну досвідом між представниками українського бізнесу та студентами. Він був створений за сприяння банку «Південний».

? Мета проєкту – підсилити теоретичні знання практичним досвідом українського бізнесу. Для цього команда експертів «Південного» проведе серію воркшопів зі студентами та аналіз реальних бізнес-кейсів, які розкриють практичні аспекти навчальних дисциплін. І відбуватиметься все це у сучасному енергонезалежному просторі.

? На відкриття хаба завітав ректор Шевченкового університету Володимир Бугров, який наголосив на важливості співпраці освітніх установ із представниками різних галузей і зокрема – банківської системи. Декан економічного факультету Анжела Ігнатюк розказала, як виникла ідея створення цього проєкту, відмітивши надзвичайно якісну та швидку його реалізацію.

? Представники банку «Південний» розповіли, що перед тим як запустити цей проєкт, вони провели опитування серед корпоративних роботодавців про їхні очікування від майбутніх працівників. Таке саме опитування було проведено і в залі серед студентів. Як показали результати дослідження, очікування та інтереси обидвох груп опитуваних збігаються. Це говорить про те, що наші студенти, навіть починаючи навчання, знають, в якому напрямку рухатися і які навички здобувати. А запуск освітнього простору дозволить проводити воркшопи на теми, які доповнять навчальний план та допоможуть розвинути практичні навички. До того ж, у рамках проєкту засновано грантовий фонд для виплати стипендій найбільш активним його учасникам.

? Ми щиро дякуємо команді банку «Південний» за потужну співпрацю та за сучасний хаб для студентів нашого факультету. Вже чекаємо з нетерпінням на початок цікавих зустрічей. Перша з них відбудеться вже 21 лютого!