Головна / Новини факультету / Результати конкурсного відбору на навчання за Програмою подвійного диплому з Університетом Мачерата (Італія)

Результати конкурсного відбору на навчання за Програмою подвійного диплому з Університетом Мачерата (Італія)

Відповідно до «Правил конкурсного відбору студентів ОП «Бізнес-адміністрування і консультування ОС «Магістр» на Програму міжнародної академічної мобільності в межах співпраці щодо подвійного дипломування між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Мачерата (Італія)» та рішення кафедри маркетингу і бізнес-адміністрування від 10.10.2023 (протокол №3), 22 листопада 2023 року атестаційна комісія у складі к.е.н., доц. Руденко Н.В. (голова), к.е.н., доц. Кочкіної Н.Ю. та к.е.н., доц. Ярош-Дмитренко Л.О. провела конкурсний відбір для претендентів до вступу на програму подвійного дипломування.

Рішення комісії: рекомендувати до зарахування на програму подвійного диплому студентів 1-го курсу магістратури галузі знань 07 «Управління та адміністрування» освітньої програми “Бізнес-адміністрування і консультування”, що успішно пройшли конкурсне випробування, отримавши 60 та більше конкурсних балів, а саме:

–         Іщук Катерина Андріївна – curriculum IPER;

–         Кришко Дарина Олександрівна – curriculum IPER;

–         Кушнір Тетяна Олександрівна – curriculum IER;

–         Семеренко Катерина Євгенівна – curriculum IER;

–         Штинь Анастасія Олегівна – curriculum IPER.